

Sak ja nemusim byt zaostreny, ja nejsom ten pekny...
18 komentov
1
metalabby
27. 4.apríla 2015 20:26
pristane vám to spolu
7
@metalabby vdaka
@elemia to sa nehovori take veciiiiiii
@method my nie sme! my sme birdz párky! Ze @fakecocacolazero ?
@elemia to sa nehovori take veciiiiiii
@method my nie sme! my sme birdz párky! Ze @fakecocacolazero ?
10
lalalalalalalááááska!
(keď som už ja nešťastie mala v nej aj tentokrát, tak... proste o to viac ju prajem iným. nech sú šťastní a nezažívajú už nikdy nikdy nikdy nikdy to, čo ja teraz.)
(keď som už ja nešťastie mala v nej aj tentokrát, tak... proste o to viac ju prajem iným. nech sú šťastní a nezažívajú už nikdy nikdy nikdy nikdy to, čo ja teraz.)
12
@fakecocacolazero dakujem ze mi nechavas nadej do buducnosti
@elemia ne laskaaaaa... Zuzicka povedala ze nie
@elemia ne laskaaaaa... Zuzicka povedala ze nie
18
@mayben aj my sa na teba usmievame !
@nesssie vdaka, snazili sme sa byt pekni (ale nie moc, aby sme neboli krajsi jak mladomanzelia
@nesssie vdaka, snazili sme sa byt pekni (ale nie moc, aby sme neboli krajsi jak mladomanzelia

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Vitaj doma ♥
3 Ben Smythe.