

Princeznička #podlhom časevšatách


Princeznička #podlhom časevšatách
11 komentov
1
narazuvzdornaa
3. 7.júla 2015 16:17
chcem tvoj dúhový koberec!
2
chcem aby devy chodili v satach akychkolvek. ci svetle, kvietinkove, alebo cierne a kludne aj v sukniach, to je uplne super vsetko!
4
@likjul akychkolvek farieb velkosti a tvarov, neviem preco dievcata nechodia tak castejsie, ale chodia v uzkych napasovanych rifliach a paria si to, co maju pod nimi.
sukne a saty su ovela lepsie ako leginy a kratasy, ktore zakryvaju menej ako plavky, ci sponde pradlo, dievcata uvedomte sa
sukne a saty su ovela lepsie ako leginy a kratasy, ktore zakryvaju menej ako plavky, ci sponde pradlo, dievcata uvedomte sa
7
vidim ze tvoja macka si tiez lahke hocikde, najlepsie tam kde najviac zavadzia
8
@narazuvzdornaa
Tuším že je z ikei alebo z takého voľačoho Choď pozrieť
@igorV
Beriem to ako pochvalu a ďakujem. :3 Holt,nemôžeš to čakať od všetkých
Aaa ešte k tomu komentu pre @likjul -a, nie pre všetky baby je to najpohodlnejšie. Aj ja si radšej dám kraťasy alebo kľudne aj dlhé gate než šaty, lebo je to pre mňa pohodlnejšie.
@silentcry
Ďakujem, sestre som ukradla
A áno, bežne sa takto šmajzne niekam k nohám, keď si ju nevšímam a nepohne sa,pokým sa nepohnem ja...popravde, občas je to dosť otravné.
@neoriginalna
Presne
Tuším že je z ikei alebo z takého voľačoho Choď pozrieť
@igorV
Beriem to ako pochvalu a ďakujem. :3 Holt,nemôžeš to čakať od všetkých
Aaa ešte k tomu komentu pre @likjul -a, nie pre všetky baby je to najpohodlnejšie. Aj ja si radšej dám kraťasy alebo kľudne aj dlhé gate než šaty, lebo je to pre mňa pohodlnejšie.
@silentcry
Ďakujem, sestre som ukradla
A áno, bežne sa takto šmajzne niekam k nohám, keď si ju nevšímam a nepohne sa,pokým sa nepohnem ja...popravde, občas je to dosť otravné.
@neoriginalna
Presne

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra - 2
Obrázok od Kobra -
3 Shalom !!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
