

nechce sa mi ani len spotený nos vyretušovať
21 komentov
1
beaurebelle
29. 8.augusta 2011 00:21
prestan byť taka pekna ! a potom že nemaj komplexy:/
8
to čo! to jaké... bože! ach. jaj. no. a ty by si šla ešte retušovať. ach jaj. !
10
Ešte to by tak chýbalo, retušovať spotený NOS !!! Si môžem otvoriť ňáký skurvený VOGUE alebo COSMOPOLITAN a honiť si ftáka nad nejakou vyretušovanou, Compom udělanou a vydokonalenou hrůzou, která je ve skutečnosti šerednejší než kterákoliv Kráska z BIRDZu.
A to už nehovorím o RIDICULOUSNOTION, ktorá je KLASA sama osebe.
To bych se nikdy neudělal, kdybych měl jenom ty fakeplátky
To víš, oko neojebeš, oko non est PIČA.
Mňa Gisele Bundcheň vôbec toto ee fuj.
Ja najradšej BIRDZBEAUTY NATURALMENTE.
PROFESIONALMENTE AMATERMENTE FOTOGRAPHEMENTE.
sa vidí, KTO je KRÁSKA, neé ???
p.s. toto je obťažovanie používateľky Ridiculousnotion používateľom menom Ebranit.
Ten bude v dohľadnej dobe popravený, rozštvrtený, nato upálený a popol bude rozsypaný do Dunaja, aby navždy zmizol niekam preč od ľudí ako my. Lebo my sme tí PRAVÍ !!!
A to už nehovorím o RIDICULOUSNOTION, ktorá je KLASA sama osebe.
To bych se nikdy neudělal, kdybych měl jenom ty fakeplátky
To víš, oko neojebeš, oko non est PIČA.
Mňa Gisele Bundcheň vôbec toto ee fuj.
Ja najradšej BIRDZBEAUTY NATURALMENTE.
PROFESIONALMENTE AMATERMENTE FOTOGRAPHEMENTE.
sa vidí, KTO je KRÁSKA, neé ???
p.s. toto je obťažovanie používateľky Ridiculousnotion používateľom menom Ebranit.
Ten bude v dohľadnej dobe popravený, rozštvrtený, nato upálený a popol bude rozsypaný do Dunaja, aby navždy zmizol niekam preč od ľudí ako my. Lebo my sme tí PRAVÍ !!!
20
Ani ja nemôžem za to že si taká krásna :o boože zas budem mať komplexy

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
