

Skolka
11 komentov
1
birdz1
10. 10.októbra 2011 19:47
také skrine sme mali aj my v skolke
3
@maxik150 to asi v socializme iba také dostali a dokonca ešte aj tak isto sú deti poskladané aj učitelky ako na mojej foto
4
@birdz1 @maxik150 take skrine mal tusim kazdy, aj moje kamosky co chodili do inych skolok mali uplne rovnake
5
a mozno sme chodili vsetci do tej istej skolky ...aspon sme si nemali co zavidiet..
7
@birdz1 @maxik150 @kikush123 a mali ste aj rovnake hracky ako my? ja som mala najradsej t taky kuchynsky kutik a tam sme akoze varili a chlapci mali dielnu
8
podla mna aj ano ja som mal najracej to "ruske lego" co je polozene tam na tom televizore ..nic sa s tym nedalo robit ale bavilo ma to cely den
10
@pumaamravec áno kuchynku som mala aj ja najradšej, tam som som sa hrala ako varím a potom jak som prišla domov som chcela vždy mame pomáhať a robiť to čo v škôlke.. staré dobré časy pamätám si ešte že v škôlke tá kuchynská linka a veci v nej boli také malinké pre deti a doma v reálnej velkosti to ma na tom najviac tešilo čo si pamätám neviem prečo ma to tak tešilo ale bavila som sa dosť v škôlke..
11
@pumaamravec no presne a najlepsie bolo ked boli vylamane tie rohy a nechcelo to drzat to boli nervy a normalne LEGO sme mali aj mi len bolo trochu dost rozkradnute

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
5 Nejaké vecičky na posteli - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
8 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra
