

Ja V mojom obľúbenom Tatracentre
20 komentov
1
majusssska
7. 1.januára 2012 19:53
nádherne si oblečená!
7
@majusssska dakujem Snazim sa obliekat jednoducho a elegantne zaroven
@n0win0u dakujem, a sice rada nakupujem ale nie som zas shopoholik
@delpurr vdaka
@n0win0u dakujem, a sice rada nakupujem ale nie som zas shopoholik
@delpurr vdaka
8
Na ktorom mieste je najvacsia koncentracia žien ktoré sa obliekajú ako ty ?
11
@v3nty myslim ze v bratislavskom Starom meste je takto oblecenych ludi najviac No a napriklad v tomto Tatracentre je len taka mala cast s obchodmi inac je to obrovska Tatra banka, takze sami chlapi v oblekoch a zeny tiez elegantne
14
@tomtoylc dakujem
@edisek v BMW
@anitchka dakujem, mne sa vzdy pacili elegantne veci vacsina ludi nosi rifle, tenisky a tricko, ja som rifle nemala asi rok na sebe, tenisky len do zahrady a tricka obcas, inac stale bluzky, saty, sukne a vzdy topanky na podpatku
@edisek v BMW
@anitchka dakujem, mne sa vzdy pacili elegantne veci vacsina ludi nosi rifle, tenisky a tricko, ja som rifle nemala asi rok na sebe, tenisky len do zahrady a tricka obcas, inac stale bluzky, saty, sukne a vzdy topanky na podpatku
17
@uggla v Starom meste je vsetko ale ked si tak vsimnes ludi najviac ich je tam elegantne oblecenych zo vsetkych bratislavskych casti

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
5 Nejaké vecičky na posteli - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
8 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra
