

Obrázok
16 komentov
1
pisik
7. 6.júna 2015 22:19
stále sa učím hej
4
A ja robím len takú chabú stojku na hlave nejaké rady ako sa konečne zdvihnúť na ruky?
6
@naturalis tak ja som chodil normalne zo stoja švihom na ruky ako keby, kamil sa uci zase ze je na zemi aj rukami a vykopava nohy, v tomto som velmi amater, bohuzial ti neporadim este, casom sa dopracujem dalej ked budem vediet aj poradit snad
8
ja zatial robim HSUP tak po 3 v serii, ale musim sa spickami opierat o stenu, lebo moja stabilita je zatial chaba na hento bez podpory. Inak ultimatny cvik na ramena a aj tricak, posuvaj to pekne dalej
9
@sadistrom zatial kliky v tom zvladam len s opretymi špičkami, inak este neudrzim balans pri tom :/
10
@Carpathian začalo ma riadne baviť toto všetko mimo posilky, úplne ma to napĺňa, včera som dal prvy krát v živote konečne muscleup a ešte teraz sa z toho usmievam
a ramena to rozbija statocne
a ramena to rozbija statocne
11
fúúúha, pekne. Ja naopak, s balansom nemám problém, ale klik ani jeden takto aj keď som opretý
12
toto aj moj byvaly frajo vkuse skusal, och, mi chyba niekedy. a vzdy ked sa pozriem na takychto jemu podobnych, ze aki fesaci, ze ti by sa za mnou neotocili ani vo sne. nechapacky, ze so mnou bol tak dlho a ani raz ma nepodjebal
13
Ja ked som dal prvykrat v zivote muscleup tak som sa skoro rozplakal
Ale na hrazde ho nerobim, lebo silovo na to zatial uplne nemam, robil som to moc svihom a bojim sa, ze si vyjebem rameno, tak ho robim len obcas na kruhoch. Co ma privadza k tomu, ze ak nemate kruhy, tak zaobstarajte, daju sa aj uplne lacno zohnat/vyrobit. A jednak s tym odcvicis aj tazsie dipy a pripadne su take srandy ako archer dipy a podobne, to su neskutocne tazke veci, ale zabavne.
Ale na hrazde ho nerobim, lebo silovo na to zatial uplne nemam, robil som to moc svihom a bojim sa, ze si vyjebem rameno, tak ho robim len obcas na kruhoch. Co ma privadza k tomu, ze ak nemate kruhy, tak zaobstarajte, daju sa aj uplne lacno zohnat/vyrobit. A jednak s tym odcvicis aj tazsie dipy a pripadne su take srandy ako archer dipy a podobne, to su neskutocne tazke veci, ale zabavne.
14
@Carpathian chcem si aj gumy rezistencne objednavat ak ruhy su mega, to mas pravdu .... www.svihadlo.sk ... odkial bravas?

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute - 6
Obrázok od Kobra -
7 Na 90 percent to ma muž... - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?