

Foku mee
16 komentov
1
carpathian
15. 6.júna 2015 11:16
tý, ta ty vieš! si potom objednam od teba.
2
je trošku vtipné v nedeľu čítať, ako nie si naklonený imigrantom a v pondelok vidieť tvoju prezentáciu tričiek, ktoré nabúdzajú dojem, že byť iný je byť lepší...
ale dizajn chválim
ale dizajn chválim
6
hej inak v tomto ma @mcvpn pravdu, mohol by si trochu prehodnotit svoj postoj, vies, ked Slovaci mali problemy, tak ich svet prijal dost s otvorenou narucou, hoci tiez neboli vzdy uplne bezproblemovy narod (viz. "Slovensky stat"). Si vezmi, ze stotisice Slovakov emigrovalo do USA, ktore im pomohlo dostat sa z biedy. A teraz my, sedlacky narod, ktory sa nechal okupovat najprv fasistami a potom komunistami (bacha, to su ti super bieli ludia, ktory tu strielali nasich predkov po tisicoch), ideme riesit par imigrantov? Chapem, ze v takom Francuzku sa to vymyka trochu, ale to je cisto o tom aku si stat nastavi politiku - aj socialnu. Ked budes rozdavat peniaze, tak jasne, ze chudobina z Afriky ti dolezie pred dvere.
No a co som chcel este povedat - ze znaciek, ktore su "proti imigrantom" a predavaju svoje fitness tricka je uz celkom dost, mohla by byt aj nejaka, co ma kusok iny postoj.
No a co som chcel este povedat - ze znaciek, ktore su "proti imigrantom" a predavaju svoje fitness tricka je uz celkom dost, mohla by byt aj nejaka, co ma kusok iny postoj.
7
To je myslel opačne...Však????,lebo keď naozaj tak si vymaž abeceedu z hlavy.
8
To na margo prispevku Capra Áno nič ani komenty neviem pridávať a čo2 príď ukáž...
9
@Carpathian nie nie nie ...mne nevadia imigranti, stále to hovorím, mne tí černosi, pakistánci, moslimovia atď nevadia ...ja sa bojím (dúfam že zbytočne) pánov ISISákov či sa tam nevyskytnú
a týpkovi pod tebou nerozumiem lol
a týpkovi pod tebou nerozumiem lol
10
Aha, no tak, ono je normalne bat sa ludi co tocia videa ako odrezavaju hlavy a odpaluju tony TNTcka. Ale ak sme skutocne taka "super jednotna biela europa" ako sa to snazia vykreslit rozni nacionalisti, tak sa predsa nemame coho bat. Existuje nieco ako neighbourhood watch a represivne zlozky, cize staci, aby ludia fungovali ako komunita a vsimali si svoje okolie. A to funguje na vsetko, nielen na radikalov. Problem Europy nie su moslimovia ani cernosi, ale to, ze niektore staty a regiony su zaslepene vlastnym nacionalizmom a Europa sa pomalicky drobi a rozpada. Zijeme zo zaslej slavy, ktoru vybudovali nasi predkovia niekedy v stredoveku. A strasne sa tlapkame po pleci aki sme super a popritom sa krasne potapame ako titanic. Viz. napriklad Madarsko, sa stalo takou proti-europskou bastou, najnovsie aj Grecko (zacali sa tahat s Ruskom, asi to chcu vyuzit ako paku voci sankciam a dlhom) a Anglicko najnovsie planuje referendum o vystupeni z EU. Svajciarsko v EU nikdy nebolo, Norsko to iste, Island... a balkanske staty radsej nespominam, Srbi by najradsej vyfajcili Putina.
Vela stastia s bojom proti cudzim hrozbam
Vela stastia s bojom proti cudzim hrozbam

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute - 6
Obrázok od Kobra -
7 Na 90 percent to ma muž... - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
