

www.facebook.com/slovakiaprogress
25 komentov
3
sa mi páči, že toho psa máte v každom videu a asi teda aj na každej fotke
5
@strangelady ona je všade kde idem ja, nerozlučná dvojka a keby vidíš ako vie žiarliť už len keď ma nejaké dievča objíme
7
super ste spolu couple youtuberi sú naj a ešte keď aj cvičia spolu! a pes je doko :happy:
8
hodil som like a odbery, pozrel som si video cviky na bruchu a paci sa mi vas pristup, pozitivne naladenie a vystupovanie len tak dalej
10
najlepšia bola v základoch o strave, keď si vynútila piškotku a ja mám tiež podobného psa, už len keď hocikoho oslovím (a nie že sa ešte nejak fyzicky dotknem), začne sa na mňa tlačiť a požadovať všetku moju lásku
11
Možno by to chcelo potrenovat aj nohy lebo v pomere k rukam su tenkeee
12
@trtken Vieč čo, drepujem 140kg, nohy fakt cvičím @mihalko na instagrame mam fotku stehienka, ale odvtedy je to lepšie a lýtka mi idú o dosť ťažšie
20
@method to kamarát čo nám točí videá ...bože jak sa to volá ..dáke light studio spýtam sa a napíšem
23
skus na lytka velke drop sety napr. 10x200,6x200,4x200 a potom zhadzovat po 20kg na max opakovani alebo velke sety po 50-100 opakovani. Mne to kus zabralo ale aj tak bieda ale lepsie jak nci a hlavne to kurevsky boli.
25
mam pocit, ze moje lytka by viditelnejsie porastli asi len ked by som im venoval aspon 30 minut kazdy trening

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
Ale ten pes.... ten pes vyhral celú fotku