

Apon dnes bol niekto ku mne mily... Krasne pohlady a vraj som nunadlo roztomile ^.^ a chlapci ani nevedeli ako ma potesili


Apon dnes bol niekto ku mne mily... Krasne pohlady a vraj som nunadlo roztomile ^.^ a chlapci ani nevedeli ako ma potesili
26 komentov
1
likjul
22. 10.októbra 2014 23:24
Aaaa krk, ja som úchylný na krk, vraj.
3
Pekné.... hlavne keď vieme, že za tým nieje prázdnota. Dúfam ťa vždy bude mať kto tak potešiť.....
5
@Amatol predavaci v obchode taky celkom pekny mlady hlavne to bol taky mily zaujimavy pohlad, nie muzsky povysenecky... a ten si stale pametam a spominam zaujimave za taka malickost vie tak potesit pretoze je to dnes uz podpultove zbozi
9
@padlyanjel Prajem aby ti také maličkosti vyskladali šťastný život... niekedy práve na nich záleží najviac.
10
Ľubivec :happy: do teraz mi tak len jedno dievča napísalo niečo podobné a ty si ďalšia. Som rád, že si to o mne aspoň niekto myslí. Aj keď som úchylák.
13
Šak úchylák krkový. A jak vieš, že som milý, keď som s tebou ešte ani nepísal? Hmmmm? Ale tak snažím sa byť milý ku každému.
17
Alebo mi len nedopaľuje niečo čo by mi malo? Nezaspím teraz. :ehm: Ale nie, ja zaspím furt.
19
@artusios To je ona? Ta to mi dajak nemyslí touto nočnou hodinou. No ale ťažko rozoznať človeka podľa krku.
21
22
asi si práve v súťaži mojich najobľúbenejších birdzových krkov a kľúčnych kostí porazila doterajšiu držiteľku titulu...
23
@likjul mne to dnes sak povedali chlapci ^.^ pekné pomenovanie no nie?
@midnight fuuha to je pocta asi sa začnem červenať :happy:
@midnight fuuha to je pocta asi sa začnem červenať :happy:

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Mačacia śavāsana -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Na sockach dnes niekto zdielal hezky...