

#triplesun
11 komentov
1
elemia
30. 9.sept. 2014 00:28
to som už videu tutok voľakde alebo mám deja vu (a niviem, de majú byť dĺžne!)?
2
@elemia ----> hej bol som nuteni to sem narychlo dat cez tumbler cez status, lebo... a mega genialne spraveny pan Birdz mi ho sem nedovolil postnut, ale dnes som sa hecol a uz to ide čo je super preto..
a hlavne promo, chalani budu hrat v sobotu Vo FUGE, tak treba isť vypočuť
a hlavne promo, chalani budu hrat v sobotu Vo FUGE, tak treba isť vypočuť
3
nemvóžem dojsť do ba. kurnikšopa!
aj na piatok som už volánvo bolo na fajnovské koncertovo.
asi sa do toho prešporku predsa len presťahujem.
aj na piatok som už volánvo bolo na fajnovské koncertovo.
asi sa do toho prešporku predsa len presťahujem.
5
@elemia škoda
na ňom je dobre ked už nič že sa tu ak neni leto niečo deje a dosť vela, aspon niekedy to tak príde
na ňom je dobre ked už nič že sa tu ak neni leto niečo deje a dosť vela, aspon niekedy to tak príde
8
@elemia aa vyzera to čím dalej lepšie, aj ked som sa uz stihol popalit na radobi vernisazach.. netreba nicomu verit
9
náročná životná križovatka toto!
(komentujem to tu už hlavne pre to, aby som to gifko zrela. )
(komentujem to tu už hlavne pre to, aby som to gifko zrela. )
10
11
áno áno!
už som si ich obzerala.
dósť zážitok by bol popočúvať živô.
áále už som rozhodnutô, že si medzizastávku v sobotu v ba nedávam a cestúvam priamo dom až v nedeľu.
už som si ich obzerala.
dósť zážitok by bol popočúvať živô.
áále už som rozhodnutô, že si medzizastávku v sobotu v ba nedávam a cestúvam priamo dom až v nedeľu.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

