Olive
32-ročná žena, zadaná, na chlapcov
najnedávnejšie lognutie
25. 7.júla 2023 18:08
4373 dní na BIRDZi
regnutá od 16. mája 2014
ach nepochopím ľudí, ktorí už len z princípu musia hejtovať apple, iphone, ios a nemajú ani nijaké skúsenosti s touto značkou... to asi len preto, lebo oni by si to v živote nemohli dovoliť kúpiť, a tak závidia
7 komentov
1
melancholik
6. 2.febuára 2016 17:06
ja nepochopím takéto názory zase
2
Ja zas nepochopim mentalitu, ze ked niekto nema rad nieco, tak hned musi zavidiet ludom co sa im to paci lebo nieco (v tomto pripade si to dle teba nemozu dovolit)
3
hm, zjavne si nepočula o továrňach v číne čo vyrábajú pre apple » www.dailymail.co.uk/news/article-21...
fakt strašne závidíme
fakt strašne závidíme
4
dobre, napíšem konkrétnu situáciu, z ktorej tento status vychádza kamoš mi písal, že si stiahol aplikáciu do svojho android mobilu, ktorá funguje ako diaľkový ovládač a aké to je super atď. a nezabudol dodať, resp. zaútočiť na mňa že: "Nemas taku moznost vsak? Ani za tu kopu prachov"... pritom to nie je pravda... a kúpil si meizu, ktoré sa snaží podobať na iphony
5
Neboj, mnohí hovoria aj zo skúseností a ja sam keď vidím u iných Iphone, nedá mi to nemať názor, že je to len drahá hračka made in California. Naopak, Ipad ocení aj manažér aj bežný užívateľ.
6
to neries keby im ho niekto dal zadarmo tak uz vidim jak ho jebnu o zem ze oni apple nemaju radi
7
Ja mám zas pocit, že Apple si kupujú len socky, čo strašne chcú byť cool a in a majú pocit, že s ním zapadnú do kolektívu. A pritom naň ani nemajú prachy, taxi ho musia kupiť z Bazošu Pričom všetky ostatné značky sú lepšie a to je objektívny fakt.

Napíš svoj komentár
- 1 3kratadost: EU strikes again. Samozrejme, ze treba kompletne dojebat nakupovanie z Ciny, lebo...
- 2 Abstraktdepres: Už som odmala robil s rôznymi chemikáliami. Ale vyzerá to že táto je niečo...
- 3 Alojzvajciar: Už som si napísal tréningový program. 200 klikov, 200 drepov...
- 1 Mytickaentita: je diera na trhu.
- 2 Alojzvajciar: Chorá doba. Premenovali skákalky na hopíky. Nie, gumená skákacia loptička...
- 3 3kratadost: EU strikes again. Samozrejme, ze treba kompletne dojebat nakupovanie z Ciny, lebo...
- 4 Raketak: FIco je strasny *** !!! ... preco sa taky genius obklopuje takymi mrzackymi...
- 5 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš Kristus, ďakujem ti za všetko čo pre mňa a nás ľudstvo robíš.
- 6 Dezolat: Inak Oshi no ko ma dobry OP songminulu season. youtu.be/QgIQbeRzkkc... Teda vsetky ich openingy...
- 7 Abstraktdepres: Už som odmala robil s rôznymi chemikáliami. Ale vyzerá to že táto je niečo...
- 8 Alojzvajciar: Už som si napísal tréningový program. 200 klikov, 200 drepov...
- 1 Y4nn4: Mám skapať na rakovinu...a že som špata vykrikovali dve rómky na celú ulicu nechcela...
- 2 Mytickaentita: je diera na trhu.
- 3 Luc.ka: Zo vsetkych beznych kamennych obchodov som nasla presne jeden, kde maju presne jedny...
- 4 Barb: Inak mne sa ze absolutne nechce cvicit, som sa s tym zmierila ze...
- 5 Tulipanoo: dobre veci dnesneho dna: som na ceste do Spanielska, na obed si dam...
- 6 3kratadost: Nikdy som nerobil nekysnute pecivo. Zaroven viem urobit ppci karamelovu polevu. A nakoniec, ...
- 7 Ketrang: Tak cigánov nemám rád a viete prečo…
- 8 Nats: Neviete kde by mi vedeli odrezat blok z takeho materialu ako sa robia matrace...
- 9 Skvrnka: Ináč ženy, ak vás niekedy lákalo ísť na farebnú typológiu, tak ja...
- 10 Dezolat: Pre fajnsmetke vysla hra Apacalypse with femboy, kde po zombie apokalipse stretnete Tequila-sub-kon...
