

intrakovy obedys.
13 komentov
1
drumroll
10. 11.novembra 2012 21:28
ja varím lepšie
4
co sa smejes je to pravda tedaaspon na intráku inak asi vyhrávaš ty ale som dobrý
6
@drumroll keby chcem tak mozem uvarit/upiect hocico, ale mala som chut na toto tak som si to spravila. ja tu s nikym nesutazim
7
@mardzi93 ved to je moj najoblubenejsi tvar cestoviny! podla mna ziadna cestovina nechuti tak dobre ako penne
8
to veru nie!!! ja tu jem len penne! aj doma ich mám najradšjej, v mojej tabuľke sú penne najvyššie , potom dlho dlho nič až potom idú iné tvary. Také špagety, to je podľa mňa úplne iná chuť, to sa s penne nedá porovnať!
9
ved ani ja, ja nemozem urobit hocico lebo nemame trúbu a inak sa priklanam penne su vazne najlepšie
10
@mardzi93 no ja spagety moc nemusim ale aj tak nechapem ako to ze chutia uplne inak nez ostatne to nepochopim nikdy asi
12
@funka úúplne obyč.. ale chutny len som uvarila cestoviny, na olivovom oleji opiekla cesnak s bazalkou, na drobnucko nakrajala paradajku ktoru som tam ked sa ten cesnak opiekol hodila a potom som do toho dala cestoviny a posolila to samozrejme
no a ako neviem ci sa stravujes deleno alebo tak, ale ak si das bezvajecne cestoviny ako ja tak mas skvele jedlo podla delenej stravy
no a ako neviem ci sa stravujes deleno alebo tak, ale ak si das bezvajecne cestoviny ako ja tak mas skvele jedlo podla delenej stravy

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra
