Na konci so silami,
keď už nevieš ako ďalej
a to si len v polovici cesty (prinajlepšom).
V tom horšom si len na začiatku.
Cítiš nátlak z každej strany,
Kopí sa toho neskutočne veľa.
Každý jeden deň, každé jedno nové ráno si povieš:
,,od dneska tú kopu začnem systematicky búrať.“
A v priebehu dňa sa toho nazbiera ešte viac a ty už nemáš síl začať.
Stále nové a nové informácie,
myšlienky,
podnety,
impulzy,
nápady
vnemy,
pocity.
Padá to na teba zo všetkých strán a ty máš chuť na plné hrdlo zakričať:
,,DOSŤ“!!!
Prosím, už prestaňte.
Blog
13 komentov k blogu
1
cabicabi
25. 2.febuára 2011 23:53
pravda.
12
S tym škeriacim sa koňom na pozadí nadobúda blog výnimočnú iróniu

Napíš svoj komentár
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Soyastream: Čerstvá
- 4 Kemuro: Gradient
- 5 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 6 Kemuro: Padilla
- 7 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 8 Kemuro: Éluard
- 9 Joi: Záblesky
- 10 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
