

close up
13 komentov
1
uspavanocka
12. 2.febuára 2013 00:01
co pouzivas na linky ?
2
@uspavanocka aky stetec alebo linku? stetec taky klasicky tenky rovny a linku od catrice gelovu :/
3
@nicoolka to si robis gelovou ? aj ja mam gelovu ale nikdy mi to takuto peknu plnociernu linku neurobilo. vaau
4
@uspavanocka mne praveze gelova pride najciernejsia proste, taka matna cierna, kremove aj tekute mi pridu po zaschnuti vacsinou take leskle tmavosive :/
5
@nicolkaa akurat dnes idem kupovat nejake veci tak sa pozriem aj na tuto teda. a make up mas aky ? prepac ze tak vyzvedam ale rada by som nejaky novy
6
ja som raz niekde dávnejšie videla, ako odporúčaš tú gélovú od Catrice, tak som ju kúpila a už by som ju asi za inú nevymenila takže ďakujem!
7
ja mám tekutú čiernu vodeodolnú od essence, a je matná a čierna jak sviňa
ale zase v živote by som takýto pekný tvar tomu nevyčarovala...
ale zase v živote by som takýto pekný tvar tomu nevyčarovala...
8
uaaa druhýkrát! Naučiť sa robiť takúto linku, ah, potom môžem spokojne umrieť
9
Máš krásne obočko! Holky, ja vás tak obdivujem, že si to viete tak pekne nakresliť toto keby mám zvládnuť, tak by to nedopadlo dobre
11
@rheia dakujem ale ja mam prirodzene taketo obocie, vytrhnem tak 3 chlpy za mesiac, nic moc nedokreslujem len ho mam trochu svetle k vlasom bez ceruzky

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra