

Botanisk have - The University of Copenhagen Botanical Garden vysmiati z Christanie
24 komentov
1
shit
5. 4.apríla 2015 15:32
co ste pofajcili nejake danske zeleniny ked ste taky vysmati ?
9
@5 namiesto "len sa šker ty opica" som prečítala "si škaredá opica"
to by bolo aké super to raz niekomu napísať ako koment
to by bolo aké super to raz niekomu napísať ako koment
10
jaký makač si ty 8) keď si spomeniem čo som ja robila o takej tretej ráno, keď si ty krvopotne kódil .......... x-DD
@9
@9
12
@grietusha ja som to uz isto pisal niekomu, mozno aj tuna ivane, abo ona mne
@openmindedfreak kamo, fantasticky bol
@openmindedfreak kamo, fantasticky bol
14
@OpenMindedFreak ja tam idem zit priatelu, som sa pevne rozhodol, vystudujem si tam 2roky MSc. in Computer Science a salam banan
16
tak to prídem niekedy na špeka, ak samozrejme ľuďom definitívne neprepne... už som sa dnes dohadoval s kamošom, že cez leto ho pôjdem pozrieť do Zürichu, bude niekde v blízkosti makať na dákej farme...a že pôjdeme mrknúť pod Matterhorn, čo by bola maximáááálna pecička, v CH som bol zatiaľ len raz...
19
@matwejo jj treba hrotit, ja prave menim job tak si robim osobnu stranku, ty kokos, ja som zabudol css uplne sa tu trapim, ale nastastie to uz dostava nejaky rozmer
20
napichni bootstrap3 alebo FA alebo inu srandu podobnu a kaslat na to,
21
@matwejo spravim to asi tak, aj ked to tiez si budem musiet dlho citat doku teraz to vyzera uplne epicky, proste scrollbar mam skovaty pod div-om, lebo z-index xD

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Nenamaľovaná a strapatá -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
