

Fristaden Christiania, Christianshavn, Copenhagen, Denmark
20 komentov
1
alpynus
5. 4.apríla 2015 16:35
Kuúl.
6
Ja som v christianii kazdy den ale aj ja som tam bola, len smolku som mala, ze s krstnym a som nemohla moc vyskakovat a struhat formu
7
@otvoreneokno mno ale christiania ma svoju hlbku, nie je to miesto, kde sa len huli alebo co
mohla, ale musela by si mat toho spravneho krstneho
mohla, ale musela by si mat toho spravneho krstneho
10
a nastaviť verejne prístupný album a poslať link by sa ti asi nechcelo, pre nás, s tebou húsky nepasúci ľud, že?
11
čo ma vedie k odveci otázke: yuraxrusin má nejakú spojitosť s tebou? lebo inak sa z toho vymotať neviem. ak nie, tak si tento koment nevšímaj O : )
12
@piotra spojitost, ze sme zakamoskovani a mame sa radi!
ved si ta pridam a mas pokoj, nechce sa mi menit nastavenia pre albumy, mam to nastavene zamerne tak, aby som mal pokoj
ved si ta pridam a mas pokoj, nechce sa mi menit nastavenia pre albumy, mam to nastavene zamerne tak, aby som mal pokoj
14
no tak z tohoto som sa veľmi nevymotala
eh, to bude v súčasnosti problém, lebo mám na istý čas deaktivovaný fb :/ tak veď ja si teda počkám, než sa náhodou budeš moc nudiť a hodíš sem dačo a príp. keď sa konečne vrátim na FB sa nenápadne pripomeniem
eh, to bude v súčasnosti problém, lebo mám na istý čas deaktivovaný fb :/ tak veď ja si teda počkám, než sa náhodou budeš moc nudiť a hodíš sem dačo a príp. keď sa konečne vrátim na FB sa nenápadne pripomeniem
15
@doyouhearme ^__^
@piotra vieme komunikovat cez gmail napriklad? (pisal som ti TS, ked tak odpis tam)
@piotra vieme komunikovat cez gmail napriklad? (pisal som ti TS, ked tak odpis tam)
17
Už si nepamätám prečo....ale bol som v tom že tam platí jediný zákon/zákaz ....a to je zákaz fotenia ..či?
18
@robertgloss ten je najdolezitejsi, ale je ich tam viac. i ked tazko hovorit o nejakych standardnych zakonoch

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Nenamaľovaná a strapatá -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
