

Veľká Noc, maco s macom a Idiot by Fiodor Michajlovič Dostojevskij ako moja naj kniha
29 komentov
1
nietimekki
1. 4.apríla 2013 15:06
Dostojevskij je najvác
5
6
to máš jedno aj tak sa riadim len popisom kedze tam dokopy nic nevidim... ale by som nepovedala na teba takuto literaturu!
8
@ssnehulienka a co by si ma tipovala na matkina/coelha radsej ? O_o
citim sa trosku dotknuty prave
@simiQ jj ^_^
citim sa trosku dotknuty prave
@simiQ jj ^_^
9
ale prestan! na nic by som ta netipovala, co ja o tebe viem?
len chapes, ak ta netipujem na nic, tak si niede v pomyselnom priemere a potom odhalenie typu Dostojevskij je take.. above average
len chapes, ak ta netipujem na nic, tak si niede v pomyselnom priemere a potom odhalenie typu Dostojevskij je take.. above average
10
@ssnehulienka well excuse me, I myself feel above average about me ^_^
a som rad, ze ked nevies netipujes, vela ludi ma s tym problemy dost
a som rad, ze ked nevies netipujes, vela ludi ma s tym problemy dost
12
@barky co ti povie henten, ked ma vypite !
ides dnes do za cigan ? ja idem dnes uz aj s ri, ze by sme neco vymysleli
ides dnes do za cigan ? ja idem dnes uz aj s ri, ze by sme neco vymysleli
14
no to je ľen dobre!
a nemôžem tvrdiť, že som celkom bez predpojatosti a predsudkov, ale ty si taky.. neodhadnuteľný vieš ako
a nemôžem tvrdiť, že som celkom bez predpojatosti a predsudkov, ale ty si taky.. neodhadnuteľný vieš ako
15
@barky skoda je ta, roman ide dnes ? co ja tam sam budem pit zas ?
@ssnehulienka chapem chapem, rad sa tvarim ako hulvat, to potom sa tazko odhaduje
@ssnehulienka chapem chapem, rad sa tvarim ako hulvat, to potom sa tazko odhaduje
19
@ssnehulienka well okay, tak potom je zvlastne, ze by si to do mna nepovedala, alebo resp v com spociva ta moja neodhadnutelnost
@barky no splasim niekoho na diely na pivys
@barky no splasim niekoho na diely na pivys
20
vies, u mna su predsudky zalozene na tom ze clovek aspon posobi, ze spada do urcitej kategorie ludi, pre ktorych sa tie predsudky v konecnom dosledku ukazu byt realnym javom... (napr odfarbena bloncka posobiaca velmi hlupo - tam je uspesnost napr 85%)
ty nemas taku kategoriu, do ktorej by si zautomatizovane padol u mna ..
ty nemas taku kategoriu, do ktorej by si zautomatizovane padol u mna ..
26
a,akoze srsly som tento rok nebola zapojena do cool projektu? :´(
a,akoze srsly som tento rok nebola zapojena do cool projektu? :´(
27
@ladyfox
@hajzelbaba tebe jebe ty muflon !
@bizbilio akoze nie, ved este stale sa caka na tvoju foto
@hajzelbaba tebe jebe ty muflon !
@bizbilio akoze nie, ved este stale sa caka na tvoju foto

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Nenamaľovaná a strapatá -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
