

Kuchyňa (na tú som normálne že dizajnérsky hrdá)
12 komentov
1
sajuri007
5. 4.apríla 2011 21:36
že chcem ten program vyzerá to maximálne dobre
3
to nie je program, to je hra- The Sims 2 alebo 3
mňa na tej hre najviac baví zariaďovanie a prerábanie domov dokážem to hrať aj hodiny
mňa na tej hre najviac baví zariaďovanie a prerábanie domov dokážem to hrať aj hodiny
5
@fleur
@majo16
dobre, to som nevedela, neholdujem takým hrám ale každopádne ďakujem, ak budem mať v tomto živote ešte dajaký čas naviac zapnem hru sims, či čo to
@majo16
dobre, to som nevedela, neholdujem takým hrám ale každopádne ďakujem, ak budem mať v tomto živote ešte dajaký čas naviac zapnem hru sims, či čo to
6
@kiksauri tak odfoť ešte raz, ja som zvedavá
@fleur je to 3ka
@sajuri007 ja som tiež nikdy nebola na hry, toto je jediná vec, čo ma dostala
@fleur je to 3ka
@sajuri007 ja som tiež nikdy nebola na hry, toto je jediná vec, čo ma dostala
9
počuj, mňa zas baví architektonicky tam kreovať, ale potom to zariaďovať a zlaďovať už nie... postavím nejakú hrubú stavbu a zariadiš mi ju?
10
@midnight zariadim, len mi budeš musieť povedať ako si to predstavuješ, farebné ladebnie, kde má byť ktorá izba a podobne hurá, mám prvú dizajnérsku zákazku

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Vitaj doma ♥
3 Ben Smythe.