

@mielikki
20 komentov
3
@mielikki tvoja postavička sa mi páči zatiaľ najviac zo všetkých birdzákov čo som vytvorila
copíky som si nemohla odpustiť, si v nich strašne zlatá
@n0win0u veď som sa aj na nej namakala
copíky som si nemohla odpustiť, si v nich strašne zlatá
@n0win0u veď som sa aj na nej namakala
6
vrkôčky ja nosím často (zvlášť, keď sa mi ešte nechcú umývať vlasy )
@n0w má na mňa primalý nos a úzku spodnú sánku, ale nesťažujem sa
@n0w má na mňa primalý nos a úzku spodnú sánku, ale nesťažujem sa
7
na zaklade coho si vyberas, ze kto tam bude? lebo ak len nahodnym vyberom, tak aj ja si poprosim svoju postavicku
8
@mielikki dobre robíš, pristanú ti
@blacktears vyberám na základe toho, že kto poprosí, dostane izbičku len je vás teraz už nejako strašne veľa, takže to chvíľu potrvá kým to všetko zariadim, ale určite sa k tebe dostanem
@blacktears vyberám na základe toho, že kto poprosí, dostane izbičku len je vás teraz už nejako strašne veľa, takže to chvíľu potrvá kým to všetko zariadim, ale určite sa k tebe dostanem
10
@n0win0u Ja musím ukončiť štúdium a dať výpoveď v robote dnes už snáď 10 ľudí chce aby som ich vytvorila ale samozrejme ťa vytvorím... keď budeš dostatočne trpezlivý, tak sa dočkáš
13
@n0w ale myslím, že by si mal vedieť, že Sims diskriminuje a preto tam môžeš mať jedine rovné vlasy
15
18
@n0w myslíš, že mňa to neštvalo, keď som to hrala? Potom som musela polovicu Simíkov mužského pohlavia zacopovať, aby som ich od seba aspoň trocha odlíšila :/

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Vitaj doma ♥
3 Ben Smythe.
(ale k červenej sukni by som si dala normálne len čierny vrch a... červené plátenky ale tuná to je vcelku fajn prekvapivo