

...už len zmaturovať
12 komentov
1
etelnair
12. 5.mája 2012 18:32
nehadzali ludia zeleninu?
7
@frez nemám, napriek tomu že som 4roky na školu celkom dosť kašlala a prechádzala som len tak priemerne, tak teraz sa normálne učím, už mi zostáva len jeden predmet zo štyroch čo si musím zopakovať
@ohavnost aj ma skvelo otlačili
@ohavnost aj ma skvelo otlačili
8
ou.. nepríjemné... ak je to krvavá rana, daj si na to kalciovú masť, o chvíľu to budeš mať v poriadku
9
@ohavnost ja som pohotovo zareagovala, nabehla som do prvého obchodu, čo som mala po ceste a za pár eur som si kúpila pekné a pohodlné balerínky, takže som tie nohy celkom ušetrila
10
tak to si dobre spravila, ja som minule tiež tak nabehla, ale už bolo neskoro, nohy dokaličené, ledva som prišla domov a to som chcela od zastávky ísť bosá, ale my cesty úplne rozbité, to by som ešte zhoršila
11
@ohavnost na písomných maturách som si tak zničila nohy, že som 3 dni mala problém vôbec chodiť a vadili mi aj papuče, nie to ešte nejaká pevná obuv, ja už neriskujem
12
tak to gratulujem ja som mal z matury taky panicky strach ako asi este nikdy z nicoho

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Vitaj doma ♥
3 Ben Smythe.