

Deluxe večera xD
20 komentov
1
patrixo
14. 10.októbra 2021 21:39
2
@patrixo @1 Neni to zle Dam ti recept? ryžu, jednu calu rybu, patkaňa...
Ale ne, to je ovocny a čierny čaj s cukrom, citronom, ovocim, klinčeky, škorica, badian vlastne asi taky baby punč
Ale ne, to je ovocny a čierny čaj s cukrom, citronom, ovocim, klinčeky, škorica, badian vlastne asi taky baby punč
6
ked vidim ten laptop... som si spomenul jak sme spolu kukali ten hacksaw ridge 4 roky dozadu. Kks to uz je neskutecna doba.
13
@trevor1994 @11 a ty si vyzeral ako ten farar
@torpedo08 dakujem
@varlatan deluxe odroda
@lenkaska1 preco?
@fukaj sucast receptury
@torpedo08 dakujem
@varlatan deluxe odroda
@lenkaska1 preco?
@fukaj sucast receptury
15
@milgamman @13 vidis to mi aj vypadlo. Aj ked to mohol byt len tvoj nazor. Teraz som si este spomenul co sa ti snival ten sen o macatku lol.
17
@6 inak neviem čím to bude ale ja som si tiež pri pohľade na fotku spomenula na návštevu u teba a film ale nie ten čo sme pozerali ale na ten čo som ti odporučila
18
@sianagirl245 @17 hmm to je zaujimave a ten film sme nakoniec kukli s kamoskou, bol divny ale nakoniec bol aj pekny a revali sme

Napíš svoj komentár
1 FB stranka europskej komisie je konzistentne...
1 Sevilla
Obrázok od Thunderstorm
3 Zdravi vas tlsty fotrisko, predposledny...
4 Ktokoľvek mi pomôže nájsť link na...
5 Ocean je stale moja najoblubenejsia vec...
6 Nielen spoločnosť poskodzuje. Aj mozog....
1 Z iného uhla :D
2 Long tajm no fotky z viazania
3 Toto si tu odložím
4 Ja a vypchata vevericka
5 Bob je totalny scam. 2x...
6 Ja so syndromom opuchnutej tvare po...
Obrázok od Thunderstorm
8 Som tu. A stale sa...
9 Podla mna by do spalne so...
10 Rychlo a zbesilo tento rok