

Na jeden deň o5 čierno-biela ^_^
13 komentov
1
martin093
13. 5.mája 2015 12:15
preco len na jeden den?
3
@martin093 tusim niekde pisala, ze pojde do fialovej. som zvedava, kazdopadne toto vyzera velmi zaujimavo
5
@martin093 ako vraví @bilancia ..zajtra si na to idem dať fialovú
čierno-biele som nosila rok..treba ešte vyskúšať fialovú a končím..dám to celé na čierno, bo tá bledá strana potrebuje zregenerovať...takže nejakú dobu s ňou už nebudem robiť experimenty
@likjul ó díík :-S
@istsinka smelo do toho! a kľudne aj celú hlavu! dobre to vyzerá..na fb stalkujem túto ženskú:

(Victoria van Violence)
čierno-biele som nosila rok..treba ešte vyskúšať fialovú a končím..dám to celé na čierno, bo tá bledá strana potrebuje zregenerovať...takže nejakú dobu s ňou už nebudem robiť experimenty
@likjul ó díík :-S
@istsinka smelo do toho! a kľudne aj celú hlavu! dobre to vyzerá..na fb stalkujem túto ženskú:

(Victoria van Violence)
7
@flame aj ja sa si takto ľúbim...ale musím začať už pomaly trochu aj na tie chúďatká vlasy hľadieť
10
Nahodou...ja vobec nie som na taketo experimenty ale tuto modru co si mala teraz tak to bolo suprove, nadherne ti to slo k ociam... Ale som zvedava aj na fialovu
11
@willbebetter ďakujeem aj mne sa to páčilo (vlastne mne sa každá moja vlasová kreácia páčila )...ale treba mi zmenu ešte a potom sa už musím ukľudniť

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
