

Obrázok
29 komentov
1
tosom
28. 11.novembra 2014 22:31
Ty si ostrihana ?
4
@tosom nene som mala v cope vlaaaasky
@likjul
@forte ale to je jediná vec na mne s ktorou som spoko radšej postavy by sme mohli vymeniť ..ale ok..aj tú hlavu by som brala..však ty si dobraaaa :-S
@likjul
@forte ale to je jediná vec na mne s ktorou som spoko radšej postavy by sme mohli vymeniť ..ale ok..aj tú hlavu by som brala..však ty si dobraaaa :-S
5
jednu vec ti kvitujem...že si nepridala tri fotky ale len jednu! (proste že si to pospájala)
ale aj tak nechápem pointu odfotiť tri rovnaké fotky v ten istý deň a naraz ich pridať :/
no offense
ale aj tak nechápem pointu odfotiť tri rovnaké fotky v ten istý deň a naraz ich pridať :/
no offense
7
vyzeráš pôvabne! (musím hľadať synonymá aby som pohľadných birdzákov nechválila rovnako!)
9
@purenarcissism väčšinou to tak robím
to je to, že spravím viac záberov a až pak ich kuknem...a keď neviem, ktorú z fotiek vybrať, tak spojim všetky dokopy, aby som sa nemusela rozhodovať
@sushivo :happy:
@hotaru ďakujem! (ja väčšinou používam rovnaké pochvaly som neorigoš )
@luc.ka uvažovala som už nad tým..ale rozhodla som sa, že nie!
to je to, že spravím viac záberov a až pak ich kuknem...a keď neviem, ktorú z fotiek vybrať, tak spojim všetky dokopy, aby som sa nemusela rozhodovať
@sushivo :happy:
@hotaru ďakujem! (ja väčšinou používam rovnaké pochvaly som neorigoš )
@luc.ka uvažovala som už nad tým..ale rozhodla som sa, že nie!
12
Az na tejto fotke som si uvedomila, ako strasne sa s dcerkou podobate v tvari :o
13
áh tie kukadláá...
á inak vieš, že by ti to aj štimovalo veru?? :ehm:
á inak vieš, že by ti to aj štimovalo veru?? :ehm:
14
@sechs ďakovačkyyyy ^^
@ajus19 to si ešte asi nevidela jej tatka
@lueeusk dík ...viem..ale bedákala by som za dlhším vlasom
@ajus19 to si ešte asi nevidela jej tatka
@lueeusk dík ...viem..ale bedákala by som za dlhším vlasom
25
ooo podľa mňa keby máš jednofarebné vlasy tak si top top nejak som tomu neprišla na chuť stále
28
@sajurisan schválne ho nevidno, nech som chlapčiatko!
@nataly005 keď jednofarebné sú nuda ale skôr či neskôr budú asi, bo sa mi nebude chcieť toľko ondiť s farbením
@mcvpn ďakujem
@zirafkaadka naľakau som ťa?
@nataly005 keď jednofarebné sú nuda ale skôr či neskôr budú asi, bo sa mi nebude chcieť toľko ondiť s farbením
@mcvpn ďakujem
@zirafkaadka naľakau som ťa?

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...