

ešte z rána..či z obeda..či z kedy.. jednoducho nudkala som sa kúsok ...a venované @sechs -ovi, ktorý bol netrpezlivý a odhalil ma skôr, než som to sem zavesila


ešte z rána..či z obeda..či z kedy.. jednoducho nudkala som sa kúsok ...a venované @sechs -ovi, ktorý bol netrpezlivý a odhalil ma skôr, než som to sem zavesila
14 komentov
1
sajurisan
3. 10.októbra 2014 23:24
2
...a to ako prečo som Ti ja toto vlastne nakoniec neokomentoval!? :ehm:
Každopádne, už dlhšie postrádam nejaké to Tvoje gifko! Veď hľa, slečna @sajurisan už má fotku od Teba venovanú, a to Ťa ani dopredu neodhalila!
(a tak-či-onak, si toto gifko cením a ukladám! )
Každopádne, už dlhšie postrádam nejaké to Tvoje gifko! Veď hľa, slečna @sajurisan už má fotku od Teba venovanú, a to Ťa ani dopredu neodhalila!
(a tak-či-onak, si toto gifko cením a ukladám! )
3
@sechs lebo si nevychovanec!
ale zato máš všetko pokukané, čo komu venujem :-S páči sa mi byť sledovaná :-S

ale zato máš všetko pokukané, čo komu venujem :-S páči sa mi byť sledovaná :-S

5
máš super linku! vždy som sa snažila si ju takto rovno namaľovať...
7
9
ako dážďovčička. ale to by som nemohla mrkať asi, že?
a rúžik máš loreal? sa mi zdá, odtieň 5232730973462093093864 sexy red
ako dážďovčička. ale to by som nemohla mrkať asi, že?
a rúžik máš loreal? sa mi zdá, odtieň 5232730973462093093864 sexy red
10
11
@3
Veď Ty dobre vieš, že Ťa sledujem vždy, všade, a v plnom rozsahu! Aj keď sa tvárim, že nemám na nič čas!

Veď Ty dobre vieš, že Ťa sledujem vždy, všade, a v plnom rozsahu! Aj keď sa tvárim, že nemám na nič čas!

12
@sechs ty a tvoje gif - to je presne to, čo som chcela vidieť, aby som mala dobré a veselé sny! :happy:
ó Birdz, ďakujem za najviac vylepšenie nálady v podaní tohto mladého muža!
a ukladám si ťa! vždy keď mi bude biedne, pozriem na totok!
ó Birdz, ďakujem za najviac vylepšenie nálady v podaní tohto mladého muža!
a ukladám si ťa! vždy keď mi bude biedne, pozriem na totok!
13
@12
Po takýchto slovách začínam normálne uvažovať, či by sa na tom nedalo zarábať. Veď ja by som mohol potom iba sedieť doma, písať si s ľuďmi, ktorých mám rád a robiť ksichty do webky! To by bola pohodička! Žváro v hube, hojdacie, kreslo, slamený klobúk a čááu - amerika na balkóne v Bystrici!
Po takýchto slovách začínam normálne uvažovať, či by sa na tom nedalo zarábať. Veď ja by som mohol potom iba sedieť doma, písať si s ľuďmi, ktorých mám rád a robiť ksichty do webky! To by bola pohodička! Žváro v hube, hojdacie, kreslo, slamený klobúk a čááu - amerika na balkóne v Bystrici!
14
@sechs urco by sa na tom dalo zarobiť! len s tým musíš preraziť (aj inde nez na birdzi ) ...ked môže mať úspech diveca, ktoré pred webcam obeduje a pod...tak aj toto by mohlo uspieť

Napíš svoj komentár
-
1 Shalom !!! -
2 Exekutorsky art - 3
Obrázok od Kobra -
4 :d cute - 5
Obrázok od Kobra -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...