

to oko ma desí! ..ale som unavenec a chcela som to mať zaznamenané! až sa mi hlava z toho vytáča! hľa! ...no ok..dobrú noc a idzte spac!


to oko ma desí! ..ale som unavenec a chcela som to mať zaznamenané! až sa mi hlava z toho vytáča! hľa! ...no ok..dobrú noc a idzte spac!
12 komentov
1
salkoo
21. 9.sept. 2014 23:41
aké oko?
5
...a ešte keby to bolo gifko a tým normálnym by si hýbala, a tým roztečeným nie! To by bolo čosi!
7
@6
To zrejme nie, ale kľudne by som obetoval ruku, aby sme mohli vytvoriť hrôzostrašné duo! Lebo samú by som Ťa takú strašidelnú po svete chodiť nenechal!
To zrejme nie, ale kľudne by som obetoval ruku, aby sme mohli vytvoriť hrôzostrašné duo! Lebo samú by som Ťa takú strašidelnú po svete chodiť nenechal!
8
@sechs takúto bubákovskú spoločnosť prijímam! ale musel by si sa ma báť! navzájom by sme sa ľakali!
11
Drahá slečna,ospravedlnte ma prosím - dnešnej hrôzostrasešn sa žiaľ nemôžem zúčastniť, vzhľadom na nepriazeň okolností,ktoré ma donútili cestovať a teda mám k dispozícii iba batoh a telefón s nedokonalým internetom. Keďže zajtrajší večer budem zase tráviť v práci, skromne navrhujem preložiť všetok horror v nás na nedeľu a škodoradostne tým pokaziť stretnutie klubu nedeľnej poézie! (Samozrejme pri všetkej úcte k umeniu)
12
@sechs musím len súhlasiť s prehodením...síce dnes vyzerám megastrašidelne, nakoľko mi je celý deň dosť zle, takže by som vynikala perfektne..ale nemám ani síl..takže mi to vlastne vyhovuje, že sa to odkladá kúsok

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Shalom !!!
Obrázok od Kobra