

hľa! ako ma z vás štiipu oči! až sa mi kruhy pod nima zrobili! ..ok, priznávam..som unavenček a tak dobrú noc birdzáRI !


hľa! ako ma z vás štiipu oči! až sa mi kruhy pod nima zrobili! ..ok, priznávam..som unavenček a tak dobrú noc birdzáRI !
21 komentov
1
relieforsaddist
6. 7.júla 2014 23:45
tie vlasy sú bohové
11
lol, fajne to je skoda ze sa takto neda akceptovat aj ked ma clovek polku hlavy vyholenu xD
12
@RelieForSaddist @motyylia @lullusmassacre @bangbangboom @onlymasqu @meksoner ďakujem vam :happy:
@antifunebracka sem s ňou!
@maugly lebo som mala v horoskope, ze to chce zmenu ucesu a aj tak som mala tie konce take donicene.. Vsak mne vlasy rastu rychlo
@antifunebracka sem s ňou!
@maugly lebo som mala v horoskope, ze to chce zmenu ucesu a aj tak som mala tie konce take donicene.. Vsak mne vlasy rastu rychlo
17
čožéééé tak toto je top,tebe ako ide táto dlžka a keby si ešte celá blond,by som ťa asi prenasledovala
18
@thisismyname jeeeee! Vďaka! :happy: ..uvažovala som,, ze by som sa dala zas dala po dlhej dobe celá na blond..bo sa to k mojej hlúposti hodí ..ale mňa by to rychlo zacalo nudiť..jednofarebna hlava ..plus kým by som tu čiernu odfarbila na blond riadnu...uuuuffff...to by bolo na dlhooo....
19
mne sa nepacili az tak tieto tvoje vlasy ale teraz zmenou ucesu sa mi ovela viac fakt ti to takto pristane a to aj preto ze sami paci takato dlzka vlasov skoda ze ja si nemozem takú dlžku vlasov dovolit ale raz to spravim!
20
@bejak ďakujem hej, ja som veľmi spokojná s touto dĺžkou..zatiaľ neľutujem, ze som sa ostrihala...aj ked dlhé vlasy su podľa mňa TOP..no ja som mala tu blond moc donicenu na koncoch... A ty to tiež vyskúšaj! vsak vlasy dorastuuu
21
@mayben joo ved toto ze znicene ked su treba ich ostrihat dobre si spravila no neviem mam hlavu ako zemegula smiley:D a uz si pestujem celkom dlho vlasy ale viem , že ma omrzia

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
