

..nový účes
39 komentov
5
6
Hej, nad tým som sa nejako ani nezamyslel Ale hodilo by sa ti to aj tak
15
ostrihaj sa! :happy:
v takomto krátkom prevedení mi ani tá čiernobielosť neprekáža.
v takomto krátkom prevedení mi ani tá čiernobielosť neprekáža.
16
@horsiq oooch, ja viem aj tyyyy! :-S
@elemia ty by si každého len strihala podľa seba! ja už som si to všimla! odhalila som ťa!
@elemia ty by si každého len strihala podľa seba! ja už som si to všimla! odhalila som ťa!
17
@mayben ostava len dufat ze nazivo vyzeras aspon spolovice tak dobre ako na fotkach. (uz som ticho radsej)
19
@bentley sklamem ťa...v živom prevedenii to nie je žiadna sláva
@elemia ahá! :-S ...ako nevraviim, že ma to občas neláka sa ostrihať...ale ľúbim moc dlhé vlasy a potom by som bedákala, že nech už narastú
@elemia ahá! :-S ...ako nevraviim, že ma to občas neláka sa ostrihať...ale ľúbim moc dlhé vlasy a potom by som bedákala, že nech už narastú
21
@enemy11 eh o tom bol vlastne prvý koment ale našťastie si to (doteraz) nik nevšimol prečo si to teda pokazil?! ...ja som si tak trochu nevšimla tiež, že to vidno, že ´nemám spodok´ ...zbadala som to, až keď som foto pridala .......á..musiim ti to vysvetľovať, prečo ho nemám?
24
30
toto ti strasne moc pristane uplne ta zjem z tej fotky uz vzivote iny uces nechci!!
32
@nenavidim už nie som tá mayben
@hadimistr no..asi som
@bejak toto som ja aktuálne:
» www.birdz.sk/webka/mayben/fo...
@dee99 dík, že upozorňuješ na to -,-"
@hadimistr no..asi som
@bejak toto som ja aktuálne:
» www.birdz.sk/webka/mayben/fo...
@dee99 dík, že upozorňuješ na to -,-"

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Shalom !!!
Obrázok od Kobra
no nič