

Konečne som sa dostala k Torpiho čelindži!
26 komentov
1
mayben
24. 9.sept. 2020 13:56

3
Dúfam že máte na predajni kameru, a o mesiac pri kontrole to niekto uvidí!
5
By ma celkom zaujímalo ako to vyzerá v takom obchode, akí ludia tam chodia, ako si to tam vyberajú a ako sa radia s predavačkou a tak proste
6
@fukaj máme ale však môžu byť radi, že sa venujem našim produktom!
@ladydoga vyzerá to tu sympaticky
Väčšinou sem chodia hanblivci, ktorí ani nechcú poradiť a pritom vidno, že ani nevedia čo ako
Mám radšej, keď je zákazník zvedavý a vypytuje sa na to všetko a nechá si poradiť
A potom sem chodia ešte trapkovia, ktorí majú trápne reči a narážky a asi nechápu, že som len obyč predavača a nie štetka... -,-
@ladydoga vyzerá to tu sympaticky
Väčšinou sem chodia hanblivci, ktorí ani nechcú poradiť a pritom vidno, že ani nevedia čo ako
Mám radšej, keď je zákazník zvedavý a vypytuje sa na to všetko a nechá si poradiť
A potom sem chodia ešte trapkovia, ktorí majú trápne reči a narážky a asi nechápu, že som len obyč predavača a nie štetka... -,-
12
Super gif len mi sekal zo začiatku tak som sa hnevala že mi nejde do hudby a som ti chcela napísať že ešte trošku viac úsmevu a kuknem čo mi to k tomu hrá.. "don't be sad"
15
Ja som bola iba 2x v kamennom sexshope s chlapom a aj to som musela byt opita, lebo sa strasne hanbim ale kebyze viem ze tam pracujes ty, tak by som prisla spravit trzbu aj triezva
17
Ale pojdem ako Leonard z tbbt. V klobuku a slnecnych okuliaroch a parkovat budem za rohom
30

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Mačacia śavāsana -
3 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Kobra -
6 It's that time again... toto... - 7
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
5 @Tequila kamo , dnes som... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...