

Keby neviete...tak už viete
16 komentov
4
5
V odraze na sklennej ploche za tebou vyzeras ako vesiak. Takze moja otazka znie, ked sa pozries do zrkadla, vidis seba ci vesiak?
6
Ja si myslím, že si si mala nechať také prirodzené. Ale dobre aj takto. Hlavne aby si sa Ty dobre čula!
7
@aaaaaaa vešiak..aj na tejto foto vidím len vešiak...
Počkať! Chceš mi povedať, že nie som vešiak?!? Vy ma vidíte inak?
@sechs keď mne je takto najlepšejšie ^_^ takto sa cítim viac prirodzene, ako s prirodzeným páčom
Počkať! Chceš mi povedať, že nie som vešiak?!? Vy ma vidíte inak?
@sechs keď mne je takto najlepšejšie ^_^ takto sa cítim viac prirodzene, ako s prirodzeným páčom
8
My ta vidime ako zenu s blond vlasmi. Ale teraz uz aspon dava zmysel preco na navsteve ostanes stale stat pri dverach a beries ludom kabaty. Povodne sme si mysleli, ze si len kleptomanka.
11
Úplne rozumiem, preto som aj písal, že najlepšie sú také s akými sa ty dobre cítiš
Ale keď už sme to tu tak rozrobili, mne by sa k tebe hodili aj tekéto nejaké:
» pin.it/2UdrzpD...
Ale keď už sme to tu tak rozrobili, mne by sa k tebe hodili aj tekéto nejaké:
» pin.it/2UdrzpD...

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
3 Nenamaľovaná a strapatá -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
ani som nevedel, že som o tom nevedel.