

...bolo treba...
25 komentov
1
lenuska175
22. 10.októbra 2015 19:52
naozaj čiii?
4
@lenuska175 naozaj ..tentokrát nestraším s parochňami
@mcvpn ale nemám ofíň (zatiaľ )
@Adka25 stačilo by keby si sa raz dotkla mojej pravej strany vlasov a pochopila by si, že bolo treba
@mcvpn ale nemám ofíň (zatiaľ )
@Adka25 stačilo by keby si sa raz dotkla mojej pravej strany vlasov a pochopila by si, že bolo treba
10
@lenuska175 oslavujem síce to budem asi skôr ako večer ...ale čas si nájdem! bo budem bez malej a bude tu i Miloušek ^^ takže čo, kedy, kaaam?
@adka25 jj, po túto dĺžku mi spálilo vrchné vlasy ...dík mám šťastný tvar hlavy
@adka25 jj, po túto dĺžku mi spálilo vrchné vlasy ...dík mám šťastný tvar hlavy
11
@luc.ka mojeee ^^ a ďakujem!
@mia246 silný kompliment! :3 ani nevieš!
@ppfx dík no musím sa priznať, že viac sa si páčim s dlhými..ale toto je celkom pohodlné také..vzdušné
@mia246 silný kompliment! :3 ani nevieš!
@ppfx dík no musím sa priznať, že viac sa si páčim s dlhými..ale toto je celkom pohodlné také..vzdušné
14
@adka25 to tak, že šla som sa odfarbiť (už po stý krát) z modrej, aby mi pekne chytila fialová....a prvýkrát som skúsila použiť ten syoss odfarbovač...no..odfarbilo na jeden šup...ale aj spálilo...
23
@Dreams155 ďakujeeeem
@Kurtka vieš čo..aj hej, aj nie...nejako za nimi nevyplakávam beriem to tak, že narastú a aspoň som im pomohla a vďak
@Kurtka vieš čo..aj hej, aj nie...nejako za nimi nevyplakávam beriem to tak, že narastú a aspoň som im pomohla a vďak

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra - 2
Obrázok od Kobra -
3 Shalom !!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?