

nevedel som si vybrať... .................
43 komentov
1
mayben
11. 8.augusta 2014 13:36
bože...všade som tak sexy!
8
16
najlepší je ten dolný vľavo
ale taký typický chlapský je ten hore vpravo takú fotku má hádam každý chlap
ale taký typický chlapský je ten hore vpravo takú fotku má hádam každý chlap
22
nebola som tyzden na birdzi.... povie mi prosim niekto, co sa tu deje??
25
@neutralnothing ženy začali mužnieť! ale ni...len sa tak baviime a nasierame okolie smutné, aké veci niektorým ľuďom vadia...
@bebekex 8) ahoj kočka!
@lullusmassacre ok! takže sobáš bude o mesiac!
@bebekex 8) ahoj kočka!
@lullusmassacre ok! takže sobáš bude o mesiac!
29
@lullusmassacre aaale! čo v anglicku?! ja ti môžem ponúknuť viac, ako nejaké anglicko!
nechci o mňa priisť, bo tu sa už hlási druhá kočka na vydaj..však @bebekex :-S
@horsiq ..v takom priipade by som sa kvôli tebe holila! (sice..fúz už holiim )..
nechci o mňa priisť, bo tu sa už hlási druhá kočka na vydaj..však @bebekex :-S
@horsiq ..v takom priipade by som sa kvôli tebe holila! (sice..fúz už holiim )..
30
@mayben dakujem ako som to dopisala, ze tak nasla teda aj miss conchita
sice take moc nepodporujem, ale vskutku ste vsetky krasavice
v helsinkach mali vsade polepene na nu koncertne plagaty, tak tam mi stacilo..
sice take moc nepodporujem, ale vskutku ste vsetky krasavice
v helsinkach mali vsade polepene na nu koncertne plagaty, tak tam mi stacilo..

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ -
2 Mačacia śavāsana - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto... - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...