

21 komentov
1
likjul
6. 11.novembra 2014 15:54
:happy:
7
vidno, že je to parochňó!
ozajstné vlasy sa tak neprirodzene nelesknú a nestoja.
teda, pokiaľ nehráš v reklame na voľajaký produkt na vlas.
inak, na čo tie parochne máš? aj ich reálne niekam nosievaš?
ozajstné vlasy sa tak neprirodzene nelesknú a nestoja.
teda, pokiaľ nehráš v reklame na voľajaký produkt na vlas.
inak, na čo tie parochne máš? aj ich reálne niekam nosievaš?
9
@kosmiklove tak, červená je osudová :happy:
@popolcek :-S však ale ja soooom!
@elemia noooo, s tým leskom nesúhlasím...ja som mávala lesklé vlasy ako šľak!
táto hnedá je mojej mamičTy! a chce ju nosiť ..tú červenú plánujem len na party a ták
@popolcek :-S však ale ja soooom!
@elemia noooo, s tým leskom nesúhlasím...ja som mávala lesklé vlasy ako šľak!
táto hnedá je mojej mamičTy! a chce ju nosiť ..tú červenú plánujem len na party a ták
11
inak s iným make-upom by ti takéto veci totálne sedeli!...veci? vlasy som chcela
13
16
@purenarcissism mám pocit, že by som bola smiešna a nepekná ale možno sprobujem!
@silviaaa dííík! :happy:
@silviaaa dííík! :happy:
19
@purenarcissism aj táto bola pôvodne do konca oka len to som sa včera neodmaľovala, tak dnes takto vyzerala a tenká sa mi málokedy podarí
@flame ďakúúú
@flame ďakúúú
20
hej poznám toľko opravuješ až je cez celé viečko
skús tekutú a nie ceruzu
skús tekutú a nie ceruzu
21
@purenarcissism tak nejak! "najradšej" mám, keď sa mi na jednom oku podarí pekná a na tom druhom je iná/hrubšia a potom musím aj tú peknú k tej druhej prispôsobiť (bo odmaľovávať to vkuse - to ma nebaví ) ...používam teraz takú fixkovskú a objednala som si jednu takú tú origoš tekutú a už aj reklamujem ja nemám šťastie

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra