

Ja a mimozemšťan ♥️
12 komentov
6
mne raz na intraku skocil dnu lucny konik, mega velky, 10cm aj viac mohol mat no a skoro som zomrela
7
@robin áno, dokonca aj to zelené na ruke to vraj tak robí
@void machrovala na Trenčianskom hrade, tak sme ju chvíľku pomojkali a pustili ale uvažovala som nad chovom orchideových modliviek
@torpedo08 ďakujeme ^_^
@misfit44 aj my sme mali takého v dome a keď som ho chytala, že ho vypustím, tak som mi dolámala nožičku tú odrážaciu
@void machrovala na Trenčianskom hrade, tak sme ju chvíľku pomojkali a pustili ale uvažovala som nad chovom orchideových modliviek
@torpedo08 ďakujeme ^_^
@misfit44 aj my sme mali takého v dome a keď som ho chytala, že ho vypustím, tak som mi dolámala nožičku tú odrážaciu
10
ty a Sheldon
velmi si krasna!! ale to si vzdy, no musela som ti to povedat
velmi si krasna!! ale to si vzdy, no musela som ti to povedat
11
Kokos, to som si spomenul, že raz som išiel za spolužiakom a niečo som mu mal doniesť (nejaké zošity alebo čo). No a mal som na chrbte batoh, došiel som za ním, zhodil som si batoh z jedného pleca že jednou rukou vyberiem tie zošity a akurát mi na batohu sedela takáto beštia. Skoro som sa posral...
12
@kakofonicka jeeej, zlatá ďakujem!!
@jeko veď to je neškodný tvor (teda, jej muž by asi nesúhlasil )
@jeko veď to je neškodný tvor (teda, jej muž by asi nesúhlasil )

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 So spawnikom na bring me the...
1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Vitaj doma ♥
3 Ben Smythe.
nekúše to?