

Mám knižočku od @pisik -a a teším sa z nej ide sa na to ^^


Mám knižočku od @pisik -a a teším sa z nej ide sa na to ^^
18 komentov
1
patrixo
12. 10.októbra 2017 15:30
no a uz je jasne kto vyhra mr birc buduci rok
8
@aventine ? čím sa na ňu podobám?
@antifunebracka veď nebuď kako Miška mám rada, rada pozerám aj jeho videjká, takže si aj rada prečítam jeho knihu ..aj tvoju knihu by som si kúpila, keby napíšeš!
@antifunebracka veď nebuď kako Miška mám rada, rada pozerám aj jeho videjká, takže si aj rada prečítam jeho knihu ..aj tvoju knihu by som si kúpila, keby napíšeš!
9
No tým čo je z teba vidno - očami a obočím
netuším prečo, len pozerám že Corhellkina fotka..
a pridala ju Mayben?
Počkať
tak to asi je Mayben
netuším prečo, len pozerám že Corhellkina fotka..
a pridala ju Mayben?
Počkať
tak to asi je Mayben
11
Keď ťa zaujíma znôška floskúl, fráž a klišé, nech sa páči, hor sa do čítania, ja radšej počkám na skutočnú inšpiráciu Takýmto obchodníkom s dažďom neverím ani slovo.
12
Boze hejty na chalana, ktory sa snazi pozitivne mysliet a chce tu energiu preniest aj na druhych a zaroven sa v tom nasiel... smutne keby to bolo aspon fejkove ale prve slovenske "taketo nieco", co ma potencial, sice moc nesledujem taketo veci ale jeho kniha ma zaujala a dokonca aj ja som si ju kupil a dosla mi aj s venovanim, proste je to uprimne.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra - 2
Obrázok od Kobra -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Ben Smythe. -
5 Vitaj doma ♥
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 3
Obrázok od Kobra -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...