

Kukurukukuuuu
18 komentov
1
nicolkaa
2. 3.marca 2016 20:30
ty mas uplne mega krasne oci, katy
12
@vitocorleone diiik
@purenarcissism 1. Dobre ci nepaci sa?
2. To uz mam dlhe vlasy! Boli kratsie este nedavno
3. A co sa nevidi na mojich očkoch? Ved ja mam superko oč!
@purenarcissism 1. Dobre ci nepaci sa?
2. To uz mam dlhe vlasy! Boli kratsie este nedavno
3. A co sa nevidi na mojich očkoch? Ved ja mam superko oč!
14
@purenarcissism 1. Vdaka
2. Hen:

..som to mala po bradu len..uz ich mam na plieckach
3. Ako divne? Co konkretne?
2. Hen:

..som to mala po bradu len..uz ich mam na plieckach
3. Ako divne? Co konkretne?
17
prečo si si ostrihala vlasy? a prečo ti tak rýchlo rastú?
proste jak keby si nejaký efekt na tie oči šmarila
proste jak keby si nejaký efekt na tie oči šmarila
18
@purenarcissism lebo mi ich spalilo ale kedze mam ovalny typ tvare nebojim sa ist do akehokolvek ucesu a plus mi rychlo rastu, takze nebedakam dlho, ak mi je luto za dlhymi (ale zatial mi ani nie je za nimi luto..toto je totalne prakticke! ..no nechavam narast i tak..)
...konkretne na oci som nic nesmarila..len celkovo nejaky filter som hodila a akosi mi ich stemnilo ci co to
...konkretne na oci som nic nesmarila..len celkovo nejaky filter som hodila a akosi mi ich stemnilo ci co to

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...
1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Vitaj doma ♥
4 Ben Smythe.