Predstav si, ako každé ráno vstávaš a každý večer zaspávaš. Nie je to vždy ten istý pocit pri tejto činnosti, že nie? Ten pocit s ktorým vstávaš do dňa a vieš čo všetko Ťa čaká alebo to nevieš... To zaspávanie, kedy si rekapituluješ všetko z celého dňa a buď zaspíš s pokojným pocitom alebo sa prevraciaš zo strany na stranu a nie a nie zaspať. Je to...

...JEDEN VEĽKÝ KOLOTOČ bez červeného tlačidla STOP!

Ráno vstaneš, vypneš ten otravný budík, ktorý si si nezmenil stále od kúpy tvojho mobilu a dokonca si ho stihol už toto ráno odložiť tretí krát a následne po všetkých ranných zvykoch ideš do školy, v horšom prípade do roboty. 
Pri zamykaní dverí od domu či bytu, pozrieš na hodiny, či stíhaš ísť pomalým krokom na autobus alebo pôjdeš rýchlym krokom tak, že stihneš prísť na zástavku včas. Ale po tom, ako si sadneš na to posledné dvojsedadlo tam vzadu v autobuse, presne tam kde si si už myslel že volné nebude, ale nakoniec bolo, príde náraz! Nie, nie milý čitateľ, nemyslím tým náraz autobusu, ale náraz tepla na tvoju osobu. Nehovor, že si to nezažil! Pretože by si klamal sám seba. Príde náraz tepla, kedy myslíš na jediné 3 veci.

1. Kde som si len do čerta dal/a tie VRECKOVKY?! Kde sakra sú?! 
2. KLIMATIZÁCIA! Prečo ten tupec autobusár nezapne klimatizáciu?! Aha, starí ľudia nevedia, že čo to je klimatizácia, tak radšej otvoria všetky okná v domnení, že v autobuse bude lepšie, no je to o 100x horšie, ako čakať na to, pokým sa autobus vyklimatizuje.
3. Stíham sa ešte naučiť? Alebo na to serem? Veď JEDNA PÄŤKA, ŽIADNA PÄŤKA!...tretí krát ale príde náraz! 
VRECKOVKY?! KLIMATIZÁCIA! JEDNA PÄŤKA, ŽIADNA PÄŤKA!
Chcete pokračovanie? Zanechajte reakciu pod týmto nádejným novým blogom.  
 Úvaha
Komentuj
Napíš svoj komentár