

Obrázok
24 komentov
2
Mohla by veru! Mohla!! Niečo z obdobia štúdia Záškodníkov by bolo úžasné *__*
3
5
@tryffanya no urcite nie s tym rysavym deckom! Kriste pane boze, nic co v sebe nosi Ronove geny nemoze byt normalne!!!
A este by si ju dala Scorpiusovi, druhemu najsexi chalanovi na svete?!
A este by si ju dala Scorpiusovi, druhemu najsexi chalanovi na svete?!
7
Prečoo? Náhodou, mne by sa k sebe hodili, už som oblbnutá tými tonami fanartov ich dvoch spolu, čo som videla na DA Ty si anti-Weasley fanúšička?
8
@tryffanya nie uplne anti-Weasel, napr dvojicky mam rada! Ale Ron je uplne primitivny sebecky magor, tupy jak poleno, vztahovacny, bez stipky empatie. Nedokaze nic len zrat a urazat sa... A este ked vidim ten jeho priblby vyraz, chce sa mi zvracat
9
jj, dvojičky sú úplne TOP a ešte aj Bill keď sa na to pozrieme z tohto hľadiska... tak áno máš pravdu ale zase, Rose určite pobrala aj Hermionine vlastnosti, a Hermiona je super
10
@tryffanya Hermiona asi utrpela prilis vela zraneni do hlavy v poslednych rokoch, pebo nikto so zdravym rozumom by si Rona za muza nevybral a ona s nim este aj rozmnozovala!!! na toto uz ani nemam slov, takze Rose rozhodne nemohla nic dobre podedit (ach)
12
ty musíš byť veľmi zaujatá proti Ronaldovi Inak, koho by si priradila k Hermione? Ja som čítala kopuuu Dramione fanfics a oni dvaja boli istý čas môj obľúbený pár
13
@tryffanya radsej ku Krumovi, tam by tolko skody nenapachala. Ku Dracovi nikdy!!!!!!!!!
On! by sa nikdy nezahadzoval s takou humusackou kockou ako je ona. Proste uplne pod jeho uroven
On! by sa nikdy nezahadzoval s takou humusackou kockou ako je ona. Proste uplne pod jeho uroven
14
ver mi, niektoré fanfictions by ťa presvedčili o opaku úplne by si zabudla na to, či je humusáčka, alebo nie
inak, radšej by som bola humusáčka, ako mukel, ktorý som teraz :´(
inak, radšej by som bola humusáčka, ako mukel, ktorý som teraz :´(
17
@tryffanya necudujem sa jej, ze bola do Draca zblaznena a le on ju nikdy nechcel. Mozno ju len vyuzival, ale nelubil podla mna.
21
keby sa posledná kapitola nevolala o 19 rokov, tak by som si to aj vedela predstaviť

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Mačacia śavāsana -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Na sockach dnes niekto zdielal hezky...

Má úžasný talent na písanie