Lazycactus
28-ročná žena, na dievčatá, evanjelička
najnedávnejšie lognutie
16. 11.novembra 2018 00:02
3325 dní na BIRDZi
regnutá od 29. marca 2017
Viete aké motto mali žraloky v Nemovi, "Ryby sú priatelia, nie potrava."? To platí o všetkých zvieratách,nie len o rybách. (aka, oddnes som konečne vegetarián!)
10 komentov
1
elmsi
1. 7.júla 2018 17:26
A ako spravny vegetarian nám to musíš oznamit
3
@elmsi myslim ze vegetariani a vegani toto hned oznamuju ostatnym fakt preto, lebo sa z toho tesia. a ze je to nieco na tesenie sa spravi to taku zmenu v zivote ze o tom proste chces furt hovorit.
a planujes aj mlieko a vajicka vyradit?
a planujes aj mlieko a vajicka vyradit?
5
@amikadze rozmýšľala som nad tým, vajíčka ale nejem beztak,ani to nejak neobľubujem ale úprimne mlieka sa asi vzdať zatiaľ neviem,aj keď mi chutia aj rastlinné náhrady...to je vec do budúcna,uvidíme
6
@amikadze nie preto že sa tesia proste preto že. Ja ani neviem.. Prečo to robite že všade a každému to hovorite?
7
Ok, ja sa tesim ze zajtra budem mat skvelu rybku na bylinkovom masle, s citronom, pecenymi zemiackami a salatom, a tiez som to len prisla oznamit, lebo sa uprimne tesim!
8
Ja si myslim ze svojmu telu by si urobila väčšiu sluzbu keby si vylúčila mlieko a naďalej jedla mäso.just saying

Napíš svoj komentár
- 1 3kratadost: EU strikes again. Samozrejme, ze treba kompletne dojebat nakupovanie z Ciny, lebo...
- 2 Abstraktdepres: Už som odmala robil s rôznymi chemikáliami. Ale vyzerá to že táto je niečo...
- 3 Mytickaentita: afirmácia na zajtra: viem celý stredovek na území Slovenska
- 4 Alojzvajciar: Už som si napísal tréningový program. 200 klikov, 200 drepov...
- 5 Alojzvajciar: Jebú hromy blesky, jebú krúpy, jebe dážď. Som celý...
- 6 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš Kristus, ďakujem ti za všetko.
- 1 3kratadost: EU strikes again. Samozrejme, ze treba kompletne dojebat nakupovanie z Ciny, lebo...
- 2 Raketak: FIco je strasny *** !!! ... preco sa taky genius obklopuje takymi mrzackymi...
- 3 Abstraktdepres: Už som odmala robil s rôznymi chemikáliami. Ale vyzerá to že táto je niečo...
- 4 Mytickaentita: afirmácia na zajtra: viem celý stredovek na území Slovenska
- 5 Alojzvajciar: Už som si napísal tréningový program. 200 klikov, 200 drepov...
- 6 Alojzvajciar: Jebú hromy blesky, jebú krúpy, jebe dážď. Som celý...
- 7 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš Kristus, ďakujem ti za všetko.
- 1 Y4nn4: Mám skapať na rakovinu...a že som špata vykrikovali dve rómky na celú ulicu nechcela...
- 2 Mytickaentita: je diera na trhu.
- 3 Luc.ka: Zo vsetkych beznych kamennych obchodov som nasla presne jeden, kde maju presne jedny...
- 4 Barb: Inak mne sa ze absolutne nechce cvicit, som sa s tym zmierila ze...
- 5 Tulipanoo: dobre veci dnesneho dna: som na ceste do Spanielska, na obed si dam...
- 6 3kratadost: Nikdy som nerobil nekysnute pecivo. Zaroven viem urobit ppci karamelovu polevu. A nakoniec, ...
- 7 Ketrang: Tak cigánov nemám rád a viete prečo…
- 8 3kratadost: EU strikes again. Samozrejme, ze treba kompletne dojebat nakupovanie z Ciny, lebo...
- 9 Dezolat: Pre fajnsmetke vysla hra Apacalypse with femboy, kde po zombie apokalipse stretnete Tequila-sub-kon...
- 10 Skvrnka: Ináč ženy, ak vás niekedy lákalo ísť na farebnú typológiu, tak ja...
