

Viem že je nakrivo a úboho nakreslený,ale tak za dve minútky sa viac nedá a neviem ako sa bude volať


Viem že je nakrivo a úboho nakreslený,ale tak za dve minútky sa viac nedá a neviem ako sa bude volať
15 komentov
5
ved to je ten z tej starej animovanej rozprávky ! ten taký kostlivec ... film - ukradnuté vianoce pána ... neviem akého ..
7
@sepropex myslis asi rozpravku: Nightmare before christmas (nocna mora pred vianocami)..a hlavna postava je jack


8
ten môj obrázok má od Jacka Skelinkgtona ďaaaaaleko ale,aspoň sú obaja chudý
9
ja to vidím nakreslené, poviem si že vau, kliknem na to a zasa TY fakt úžasné
11
@kulho ja som netvrdil, ze tak vyzera, ja len som doplnil depropexa, ze ktory film mysli
a inac mas dost dobre tie obrazky
a inac mas dost dobre tie obrazky
12
Wau.. To je fakt dobré a vôbec nie úbohe! Vieš, čo to slovo vlastne "úbohé" znamená?
Inak mne to pripomína toho Willyho Wonku z filmu Charlie a továreň na čokoládu
Inak mne to pripomína toho Willyho Wonku z filmu Charlie a továreň na čokoládu
15
podla mňa to má takto nakrivo väčšie čaro .. závidím tvoj talent.. ja ani rovnú čiaru neviem nakresliť..

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Ben Smythe.
3 Vitaj doma ♥
ale fakt dobrú noc, pa