

Jaa
22 komentov
3
hardtechno - dobra hudba a fotka velmi pekna s pozdravom! hs4ever
6
fuuu...co to za old school akciu v starom KM...to bolo fest daaavno....fajne foto inac...
13
16
17
@16 @myslitel toto si vazne prehnal ... to ju musis urazat ked sa ti nelubi? racej bud ticho a nechaj si to pre seba..
19
@fxx áno mám ,, si si ma preklepol čo ?
@17 ešte ráz prečítaj čo som napísal a možno ti to dôjde ,,
A just je škaredá, najškaredšie dievča birdzu
@17 ešte ráz prečítaj čo som napísal a možno ti to dôjde ,,
A just je škaredá, najškaredšie dievča birdzu
20
No vidim ze sa tu spustila diskusia... Nepoznam ta myslitel, no nehodnotim, poprosila by som o to iste... Nie je to ucel tychto fotiek...
21
@kozmuska ježíš neber to v zlom ja som fajn chalan no toto je ale narcizmus
No idem ti dopísať tie vety :
čo vám šibe, no vôbec nieje pekná (začiatočná metafora, na hádku)
neni neni neni ,, mne sa tak veľmi nepáči, že nebyť niekoho tak by som ju požiadal o ruku
kde mate oči,veď je otrasná, je tak otrasná, že ak by nebolo ešte jednej, tak je pred ňou na prvom mieste
A just je škaredá, najškaredšie dievča birdzu, no asi to tak bude, lebo inač by som ti dal prvé miesto spolu s brlou
A prepáč viem nevyznelo to príjemné
No idem ti dopísať tie vety :
čo vám šibe, no vôbec nieje pekná (začiatočná metafora, na hádku)
neni neni neni ,, mne sa tak veľmi nepáči, že nebyť niekoho tak by som ju požiadal o ruku
kde mate oči,veď je otrasná, je tak otrasná, že ak by nebolo ešte jednej, tak je pred ňou na prvom mieste
A just je škaredá, najškaredšie dievča birdzu, no asi to tak bude, lebo inač by som ti dal prvé miesto spolu s brlou
A prepáč viem nevyznelo to príjemné

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra - 2
Obrázok od Kobra -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Ben Smythe. -
5 Vitaj doma ♥
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 3
Obrázok od Kobra -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...

d(O_o)b HARDSTYLE 4ever