

dnešný západ slnka mal nazor
13 komentov
1
jozotraktorista
23. 12.decembra 2014 19:57
clovece, ty si musel byt dnes kusok odo mna ja som stal na zastavke smerom do Petrzalky a tiez som cumel a hovoril si: toto stoji za fotku.
2
@jozotraktorista toto je fotené z mosta SNP z lávky ja som vybehol z domu s fotakom,že možno dneska zase bude niaky fajn západ a bol
3
aha, uz mi asi drbe ja ze z Apolla. Stary most mi tam nechyba a SNP som uz nekontroloval
4
@jozotraktorista tá Incheba je dosť výrazná tak som myslel ,že vieš nevadi aj z apola sa fajnovo fotí, » 500px.com/photo/77614541/... evc?from=user_library toto som fotil z apola v lete ešte
5
dnes som ukončil svoju 7-ročnú etapu života v BA a šli sme autom počas tohto pompézneho západu a i smutno mi prišlo. Po celý čas sme sa spolu s nostalgiou dívali na to divadlo a oči boli zrazu menej suché ako zvyčajne. Krajšiu bodku za tie roky som si veru nemohol priať
7
uvidím, zatiaľ budem doma a budem dumať čo so sebou ďalej, lebo vybrať si z tej nekonečnej ponuky rôznych ciest, aké mi život ponúka, nie je rozhodovanie zo dňa na deň. Potrebujem viac času.
10
@jozotraktorista náhoda ak to mám upresniť tak je to 7 rokov a 4 mesiace a som sa nadobro rozlúčil s BA, ona ešte nie (ak som správne pochopil)
13
@sadistrom @jozotraktorista ale aka zvlastna nahoda...btw. Sadistrom pochopil spravne, u mna rozlucka na cca pol roka, ale bulila som paradne a este stale je mi smutno

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Ben Smythe.
3 Vitaj doma ♥