

Should I buy that blazer or not?
30 komentov
1
kittyboo
30. 9.sept. 2014 12:46
12
@ssnehulienka používajú sa oba...ale je fakt že to moje je také...poetickejšie skôr využívané v piesňach
16
absolutne rozhodne urcite ano!!!!! jezis to je tak nadherne, ja nechapem, vlastne ani neviem preco sa mi to tak hrozne paci lebo cervenu neoblubujem a myslim ze malokomu svedci, ale vyzeras v tom uplne dokonale
ok koncim s rozplyvanim sa, proste kup to
ok koncim s rozplyvanim sa, proste kup to
17
@LolaStylesova Ďakujem!
@Subarnica Ďakujem :-S
@Purenarcissism Ďakujem
@Ssnehulienka Ďakujem!
@Narazuvzdornaa Vykonám! :happy:
@Sasuke :happy:
@Soltyky
@Mayben
@Patricino Vieš čo zastrihávam si to zatiaľ, dokým mi to nebude poriadne rásť všade.
@Klaudiqaaa Ďakujem!
@Kills
@Kittyboo
@Subarnica Ďakujem :-S
@Purenarcissism Ďakujem
@Ssnehulienka Ďakujem!
@Narazuvzdornaa Vykonám! :happy:
@Sasuke :happy:
@Soltyky
@Mayben
@Patricino Vieš čo zastrihávam si to zatiaľ, dokým mi to nebude poriadne rásť všade.
@Klaudiqaaa Ďakujem!
@Kills
@Kittyboo
19
je to super, akurat mi to kusok pripomina pikolikov v hoteloch co nosia kufre
21
ale ono to dobre vyzerá aj keď neni si úplne všade husto zarastený

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
3 Vitaj doma ♥ -
4 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
