

Obrázok
17 komentov
1
sjiu
14. 1.januára 2015 10:15
nie sú toto fotky z Mongolska? alebo z nejakého článku o tej krajine?
5
@waagbistritz69 prosím ťa bude silný argument aby tam nežili a presťahovali sa do prijateľnejších miest
6
@waagbistritz69 Predsa Raw Bio koláčiky, robi mäso, rôzne sójové výrobky, rastlinné mlieka, odporučil by som im Alpro, sojáčikov a podobne, je to snáď logické.
7
všetci sa zamýšľate, čo to malé je
ale čo má oblečené???
už vieme, kde sa momo inšpiruje
(niežeby mui to extrémne vadilo)
ale čo má oblečené???
už vieme, kde sa momo inšpiruje
(niežeby mui to extrémne vadilo)
8
joj mongolia
veľmi tam chcem ísť, ae z kultúrnych a etnických dôvodov, len FAKT by som a tam nevedela stravovať.
raz som pozerala dokument kde im tam prišla nejaká vzácna návšteva, tak jej dali z hlavy mŕtvej kozy vycucať oči ............. nikdy v živote
veľmi tam chcem ísť, ae z kultúrnych a etnických dôvodov, len FAKT by som a tam nevedela stravovať.
raz som pozerala dokument kde im tam prišla nejaká vzácna návšteva, tak jej dali z hlavy mŕtvej kozy vycucať oči ............. nikdy v živote
11
@YoshtiXiang podľa tváre viem rozlúštiť odkiaľ človek pochádza, akú má výživu a dokonca aj aké má vierovyznanie
17
Aluky, nehraj sa s tým jedlom!
Mám úplne rovnakú fotku. Akurát som od granka a ovsenej kaše. Ten nadšený výraz tam je.
Mám úplne rovnakú fotku. Akurát som od granka a ovsenej kaše. Ten nadšený výraz tam je.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Vitaj doma ♥