

Nové vlásky
32 komentov
1
juicyduffis
1. 6.júna 2015 17:32
tak toto je bombaaaa
10
@riskozvychodu @doyourhearme @juicyduffis @fakecocacolazero @tanickina @smajdalf Ďakujem vám, potešilo.
@mielikki no dúfam že ešte aj vydržia zo noc
@mielikki no dúfam že ešte aj vydržia zo noc
13
@Girasol8 toto je farba
@luc.ka Ďakujem, keď som ju kúpila bola úplne tmavá, našťastie mi to kaderníčka takto pekne nariedila
@luc.ka Ďakujem, keď som ju kúpila bola úplne tmavá, našťastie mi to kaderníčka takto pekne nariedila
20
22
že zo noc
minule som statočne pol hodinu kulmovala, že budem pekná v robote a do roboty som už prišla s rovnými vlasmi
minule som statočne pol hodinu kulmovala, že budem pekná v robote a do roboty som už prišla s rovnými vlasmi
23
@bejak Ja som to riskovať nechcela, ale na internete je mnoho tutorialov, kde to riedia s kondicionérom, ale tá fialová v o dosť menšom množstve. Potom sa to nanáša normálne ako farba a necháva asi 30 až 40 minút.
26
@grossbitch hmm a na mojee vlasy hnede by mi taketo cosi nechytilo len na konce? ze proste musi tam byt ta blond že?:/D.. Sa pýtam, lebo mne sa pacia strasne taketo vlasy len nemam odvahu a myslim si ze to budem lutovat...Len zas este som mladá treba skusat..
@amikadze ale ty mas kratke vlasy ja nataketo dlhane boaca: smiley:
@amikadze ale ty mas kratke vlasy ja nataketo dlhane boaca: smiley:
27
@bejak no tak tam peroxid musí ísť predtým, inač ti to nechytí. A peroxid sama neviem neviem, môžeš ostať fľakatá ak si ten budeš sama dávať.
28
@bejak hej no, mne keby to nevyšlo tak sa nič nedeje ale ja som to nerobila s kondicionérom alebo neviem čím, normálne som si kúpila directions striebornú a directions ružovú a namiešala to tak, nie je nič čo by na tom mohlo nevyjsť ale odfarbovať peroxidom určite u kaderníčky, to je už risk.
29
tužidlo tiež ledva nepomáha... a mala som lak! tak s mierou, aby mi to zas nezaťažil
(ale občas! keď mám niečo na hlave celú noc, tak to trocha chytí náznak vĺn
a v prípade, že je zázrak a drží to, tak to vtedy, keď sa mi to nepodarí a vyzerám ako ovca
(ale občas! keď mám niečo na hlave celú noc, tak to trocha chytí náznak vĺn
a v prípade, že je zázrak a drží to, tak to vtedy, keď sa mi to nepodarí a vyzerám ako ovca
30
@grossbitch nejdem to skusat, len možno do buducna ak mi prepne fakt vždy som chcela nejaku takuto alebo bielu proste skusit..tak dakujem za inf
@amikadze aha takze ty si to takto poriesila a kolko také farbičky stoja? ..A nemala si po tej farbe znicene fest vlasy? ..
@amikadze aha takze ty si to takto poriesila a kolko také farbičky stoja? ..A nemala si po tej farbe znicene fest vlasy? ..

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
