Fxx
33-ročný muž, na dievčatá
najnedávnejšie lognutie
12. 10.októbra 2023 10:11
6108 dní na BIRDZi
regnutý od 27. januára 2009
Vylejem si vam srdce v komente ked to tu uz vsetci robite
11 komentov
2
ja neviem a prečo si nezobral ponuku v tej top reštike? to mi príde ako najlogickejšie riešenie
3
@sheily najlepsia restika sa nerovna najlepsie zemstnanie...pracovat tam nebolo bohvieco,nesuhlasil som s riesenim niektorych veci a nepacila sa mi organizacia toho celeho kolosu,z vnutorneho pohladu tam bolo vela veci napicu,aj ked samotna podstata,zmysel a ciele boli skvele,ale na spoko zamestnanie mi to nestacilo,a tiez sa nechcem upracovat k smrti
4
tak keď nie je pre teba dosť dobrá práca v top reštike na svete asi len ťažko nájdeš niečo, čo ťa bude uspokojovať,.. keďže čím nižší level zariadenia, tým menej nárokov na zamestnacov a kvalitu.. no neviem ti nijak poradiť.
5
skús zmeniť stravu v nemocniciach na slovensku. to by som ocenil viac ako top reštiky.
nechcem sa ťa dotknúť. a viem že to je nereálne, vzhľadom k tomu po čom túžiš, a možno ani nie správna cesta pre teba - - - ale z môjho naivného pohľadu, by si bol pre mňa čistý pán!
nechcem sa ťa dotknúť. a viem že to je nereálne, vzhľadom k tomu po čom túžiš, a možno ani nie správna cesta pre teba - - - ale z môjho naivného pohľadu, by si bol pre mňa čistý pán!
6
napadlo mi to podnikanie, no keď hovoríš, že to až neskôr, tak jedine skúsiť si vyhliadnuť aspoň niečo približujúce sa Tvojim požiadavkam, zamestnať sa tam, ukázať svoje kvality a potom im skúšať navrhovať možnosti zlepšenia, trebárs? ťažká situácia veru, držím palce
7
minule som čítal že nejaký top kuchár spáchal samovraždu takže asi to je ozaj dost náročne na psychiku
8
Mne pride ze si zazil strasne niečo dobréé.. ze bola mega priležitost. kde si sa naučil veci.. A teraz si na seba i na okolie velmi narocny.. co je v podstate dobre a ides si za tým.. Tak vela stastia v podnikani..
9
@bludiacient az tak odveci to nie je,drviva vacsinna kucharov z top restik robi v bufetoch,skolskych jedalnach a pod., lebo by bolo sebecke si nechat vsetky informacie len pre seba,a akosi mame vnutorne nutkanie to zdielat tam kde je potreba,teda v zariadeniach kde je nizka kvalita,aby sa posunuli standardy vyssie
11
nemám šajnu ale držím ti palce, aby si našiel čo hľadáš a bol spokojný

Napíš svoj komentár
- 1 Skvrnka: Prosím vás, vy ste tu múdri. Ako mám šéfovi malej firmy povedať, ...
- 2 Lytaryta: presnetak! @nahodnyokoloiduci1 dnes 17:50 No nijako, ja...
- 3 Lytaryta: ..táto a zopár jej podobn.dievcí'n (..ked by si furt chcela pytat vyssí plat, ...
- 4 Lytaryta: ..projekting, a dizajn velkych letísk, (toho novo- otváraného, @Berlin, al....
- 5 Lytaryta: ked sa mi podari zmenit pracu a !!!...
- 1 Skvrnka: Prosím vás, vy ste tu múdri. Ako mám šéfovi malej firmy povedať, ...
- 2 Abstraktdepres: Vybehol mi článok. Ako nejaka doktorka otvára ambulanciu, všeobecný lekár. Boli tam jej...
- 3 Lytaryta: kdo chce a moze vyskúsat tento 1link : ide...
- 4 Tulipanoo: ked sa mi podari zmenit pracu a fakt mi daju vyssi plat (taky aky...
- 5 Lytaryta: asi bude pit, tá doktorka xD ...
- 6 Lytaryta: presnetak! @nahodnyokoloiduci1 dnes 17:50 No nijako, ja...
- 7 Domek: Jediný dôvod, prečo som si ešte nepozrela Dracula: A Love Tale je, ...
- 8 Nahodnyokoloiduci1: Brano, ty si veľký človek. Birdzáci toto je veľký človek, učte sa...
- 9 Lytaryta: ..táto a zopár jej podobn.dievcí'n (..ked by si furt chcela pytat vyssí plat, ...
- 10 Lytaryta: ..projekting, a dizajn velkych letísk, (toho novo- otváraného, @Berlin, al....
- 1 Mytickaentita: ešte raz uvidím na instáči ten jebnutý ksicht Filipa Turka, tak sa pravdepodobne...
- 2 Abstraktdepres: Stala sa mi strašne divná vec práve ; ( Vchádzal som do tesca a...
- 3 Mytickaentita: do čerta, taký žebrajúci ujo v kostole mi povedal, že zhorím v...
- 4 11monika11: Co si myslite o tej kauze v ceskom KFC? Nebojíte sa teraz chodiť do...
- 5 Azizi: Množstvo deciek ešte vôbec nemá rozum, preto šikanujú a posmievajú sa tím, ...
- 6 Nahodnyokoloiduci1: Lol všimnite si že 90% príspevkov tu tvorí len 10 ľudí. Proste žiadne deep...
- 7 Nahodnyokoloiduci1: Znova som sa presvedčil ze na birdzi je stádo hlúpych oviec, ktoré sa...
- 8 Lytaryta: AbstractD xD :S hi-tech firma sporty car technic.skills...
- 9 Nahodnyokoloiduci1: Al by mala zacat vyhodnocovat CT/MRI snimky, lebo lekarom to trva 2 tyzdne...
- 10 Casey77: Dneska mi masérka zadelila že I would guess you're 35. Skoro mi slza z...
no a problem je ze ja pracu mam,vo velmi dobrej,nadpriemernej restike podla hodnoteni a spokojnosti,len pre mna je to tazky podpriemer lebo moj standard prace je na totalne inom leveli a neviem sa zbavit pocitu ze sa tam proste nehodim,ale otazka je kam sa potom hodim,ci existuje vobec nieco dost dobre pre mna ked som odisiel z top restiky na svete lebo som si hovoril ze "mam na viac". ano som psycho,level na akom pracujem 90% ludi nikdy nedosiahne,slovo kvalita ma u mna uplne novy rozmer a na kazdom jednom mieste kde som bol som bol narocnejsi ako vlastny sef a za kratku chvilu sa dostavam na veduce pozicie,ale tak strasne som sa tesil sem kde teraz robim a asi preto ma to tak sklamalo a teraz neviem co mam robit,nechcem aby som si musel vyberat len z tych top5 restik na svete,chcem aby bola vsade vyssia kvalita...
P.S.: ano,od buduceho roka planujem podnikat,ale najprv si na to musim nahrabat a stravit ten rok na nejakom dobrom mieste.
help me plz