

Kde bolo tam bolo, boli dlhé vlasy...
18 komentov
1
zajkousko
26. 10.októbra 2011 20:47
xixixixi, baron Prášil......filip
4
@popolcek to bola posledná fotka s dlhými vlasmi, deň pred skrátením... dal som tu aj fotku stavu po tej osudovej hodine.
6
@popolcek jak som prišiel na strednú, zistil som, že mať dlhé vlasy je bežnejšie než bežné... a ja nie som len taký bežný človek ...
7
a to kde taká stredná škola kde sú dlhé vlasy bežné?! ja v celom meste neviem nájsť dokopy 3 takých nieto na jednej škole
8
@popolcek Stredná priemyselná škola Elektrotechnická, Košice, cez 640 žiakov z čoho 6 dievčat - tretina má, ak nie polovica školy dlhé vlasy
11
prvý chalan, ktorý je podľa mňa pekný aj s takýmito dlhými vlasmi
no vážne, práve si mi zmenil pohľad na dlhé vlasy u chalanov, už mám nádej že to môže niekomu aj pasovať xD
no vážne, práve si mi zmenil pohľad na dlhé vlasy u chalanov, už mám nádej že to môže niekomu aj pasovať xD
13
@neoriginalna včera som mal zase tak a zase som sa dal ostrihať takže mám znovu krátke... Ale asi si už nechám
14
to vzadu, ten alkohol, neviem, aký je, ale v takom drevenom "držiaku" máme aj my doma slivovicu, len asi 2x takú veľkú Alebo neviem odhadnúť pomer a aj táto je taká veľká
18
ty si milý tvor a hentú košelu mám aj ja! (lebo občas rada nosím mužské veci )

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Mačacia śavāsana -
3 Spomíname ♡ -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 5
Obrázok od Kobra -
6 It's that time again... toto... - 7
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
