

Mallorca 2013
19 komentov
1
delones
12. 11.novembra 2013 16:54
ty máš uplne top bradu
14
@subarnica El Arenal
@semirgerkan správne
@sasuke
@forte
@lu409 pestujem ju zatedy 5 a pol roka kazde ráno pol hodina práce. rozmotať, umyť zamotať
@shiki
@patricino
@mayben
vďaka
@semirgerkan správne
@sasuke
@forte
@lu409 pestujem ju zatedy 5 a pol roka kazde ráno pol hodina práce. rozmotať, umyť zamotať
@shiki
@patricino
@mayben
vďaka
15
fuhaa ... no viem si predstaviť čo to bolo... ale myslím, že to za to stálo a do kedy mieniš pokračovať ak smiem vedieť.... k tvojmu vytúženému cieľu ?!..
16
@lu409 neviem do kedy dokedy ma to neomrzí možno sa ráno zobudím a odcvaknem a možno ak to pojde aý po zem..tak po zem
17
ach tak prajem veľa šťastia ... ja by som nervy nemala stačia mi moje vlasy hoc môže to byť aj praktické ... napr. nepotrebuješ šál ale keď fúka vietor to by mohol byť zábavný moment teraz odhodiť vlasy, alebo bradu ... ešteže ju nosíš takto v gumičkách ....
18
Nezavadza ti to? Mne vadi aj ked mi vrkoc hompala kade tade, neviem si to predstavit s bradou
19
@viciousmoth .. nezavádza, resp. to nevnímam už rastie to s tebou, tak je to ako tvoja súčasť tela.. takže vieš koľko si môžeš "čo to" a v "akej disciplíne" dovoliť
tzv. starosti-radosti
tzv. starosti-radosti

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
3 Nenamaľovaná a strapatá -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
