

2 v 1...našla som dve žĺtka v jednom vajíčku dvojičkyyyy
18 komentov
1
alicemae
2. 9.sept. 2010 15:02
a takto svet prichadza o siamske sliepocky!:/
5
@ena233 @kikhuska002 ja by som si take siamske kurciatka rada chovala...trebars na balkone v kosiku
7
9
@ena233 @kukhuska002
asi si zadovazim daky speci rontgen na vajka!
isteze potom spravim vazny fotoset siamskych kureniec v pruzkovanom kratkom tricku-to aby neprechladli!
a inak blahozelam ku kulinarskym uspechom!
asi si zadovazim daky speci rontgen na vajka!
isteze potom spravim vazny fotoset siamskych kureniec v pruzkovanom kratkom tricku-to aby neprechladli!
a inak blahozelam ku kulinarskym uspechom!
10
@alicemae to bude supeeer ja sa už teším.......a tie krátke tričká im uštrikuješ? či to kúpiš také pre barbie
11
12
@alicemae no vidíš tak potom paráda aspoň im teplučko bude a nezamrznú tak ale zišli by sa potom aj nejaké papučky nie
13
@ena233 Ale ved pazurky im schovam pod perinku, to mam teraz
cele noci len hackovat, strikovat a pliest? Uf...ale som si dala:/
cele noci len hackovat, strikovat a pliest? Uf...ale som si dala:/
16
@alicemae alebo aj toto je možnosť...
ale už potom z toho nebudú tú lásku cítiť ako keby si im to spravila vlastnoručne
ale už potom z toho nebudú tú lásku cítiť ako keby si im to spravila vlastnoručne
17
@ena233
tusila som, ze mi to vytknes..ach jaj, tak ja idem zapalit sviecku a pliest, obsivat, hackovat a strikovat..do amrhy aj s tyi detmi kuracosiamskymi
tusila som, ze mi to vytknes..ach jaj, tak ja idem zapalit sviecku a pliest, obsivat, hackovat a strikovat..do amrhy aj s tyi detmi kuracosiamskymi
18
@alicemae no myslím že kým ich nájdeš v tých vajíčkach tak dovtedy stihneš upliesť veeľmi veľa vecí

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
