

no filter
11 komentov
1
desertdrift
24. 12.decembra 2021 22:07
Zrejme sa ti viac s filtrom páči, či?
3
@desertdrift @1 ešte by sa tu hodila “no makeup” a potom sa môžeme pýtať no tak asi by som klamala keby som povedala že sa mi nepáči ten filter a vyzerať ako bábika doslova, bez nedokonalostí, s väčšími perami, menším nosom, svetlejším odtieňom očí a tmavším odtieňom pleti… ale zase keď sa pozriem na seba bez filtru, tak práve ten veľký nos som ja, pery tiež nemám vôbec malé a oči nemusím mať natiahnuté až ku ušiam a vyliftovanú a vyžehlené celú tvár.. celkom sa si páčim, pretože ako ten filter vyzerá dnes už veľa dievčat s plastikami, ale moje črty hoci aj nedokonalé nemá každá druhá, ani tretia, ani desiata… som celkom spoko
6
@dz @3 praveze toto je o dost lepsie. Dokonalost je chujovina. Lepsie je vyzerat prirodzene, autenticky.
10
Bolelo to veľmi, keď si padla z neba?
Lebo vyzeráš ako lucifer osobne
Lebo vyzeráš ako lucifer osobne
11
@tequila @10 ooo taký kompliment som ešte nedostala ale vieš že väčšina žien by sa urazila? že či vyzerajú ako čert? ale ja viem, že Lucifer bol najkrajší anjel, nosič svetla, takže ďakujem!

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...