Dominika13
5. 1.januára 2009 22:27
Ďalšie jej blogy »
Ani nevjem ako to nazvať...hm??žeby nový názor na svet a život okolo mňa??alebo ako som si uvedomila pár veci??posúdte sami:P
Úvaha
Komenty k blogu
4
bolo to fajn..dufam ,ze sa ti ulavil len nabuduce rozdeluj tie odstavce..sa mi to kus zle cital
5
no túto tu nájsť asi by som sa už mala odtiaľto pratať, zamoruje sa to tu dobytkom ľúbi ťa nielen tvoj priateľ ale ako som zistila pri čítaní týchto riadkov aj ja zlatko

Napíš svoj komentár
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Vreskot000: Je k pravde potrebná cesta?
- 4 Soyastream: Čerstvá
- 5 Kemuro: Gradient
- 6 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 7 Kemuro: Padilla
- 8 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 9 Kemuro: Éluard
- 10 Joi: Záblesky
- BIRDZ
- Dominika13
- Blog
- Ani nevjem ako to nazvať...hm??žeby nový názor na svet a život okolo mňa??alebo ako som si uvedomila pár veci??posúdte sami:P

si zhrnula vela myšlienok...
z prvou častou sa z hodujem..
tam sms,prezvonienie,pocit že ta niekto má rád...
ah